Лишай на голові у дитини

Лишай на голові у дитини
Лишай на голові у дитини - досить поширене явище. Як правило, таке захворювання проявляється у вигляді рожевих плям, на всій площі яких відбувається випадання волосся. Саме тому дане порушення і отримало таку назву, як стригучий лишай. Розглянемо його докладніше і розповімо про особливості терапевтичного процесу.
Як відбувається зараження?
У більшості випадків подібного виду лишай потрапляє на волосяну частину голови і нігті. Останні уражаються в тому випадку, коли дитина з-за сильного свербежу починає розчісувати уражені ділянки шкіри.
Мікроспори грибка вражають безпосередньо волосяну цибулину. Саме тому й відбувається випадання волосся.
Спалахи захворювання спостерігаються в осінньо-весняний період, що пов'язано з тим, що саме в цей час у собак і кішок спостерігається приплід. При безпосередньому контакті дітей з маленьким цуценятами та кошенятами і відбувається потрапляння збудника на шкіру рук.

Які симптоми такого порушення, як лишай на голові у дитини?


При попаданні грибка на волосисту частину голови, він проникає у волосяні цибулини, де починає інтенсивно розмножуватися. Через нетривалий час на місці вогнища починають з'являтися лисини. Волосся на висоті 2 см від кореня надломлюються. В результаті позначається візуально враження, що вони нерівно вистрижене. Розмір осередків ураження може досягати в діаметрі 10 див.
Як правило, ознак, за якими можна було б судити про виникнення захворювання, не існує. Тому мами дізнаються про хворобу тільки при появі залисин.
Як проводиться лікування позбавляючи?
Розібравшись з тим, як виглядає стригучий лишай на голові у дитини, розповімо про те, як лікувати подібне захворювання.
Лишай на голові у дитини
Терапевтичний процес при цьому безпосередньо залежить від степу вираженості. Як правило, комплекс заходів включає в себе:

  • призначення антигістамінних препаратів;

  • протигрибкові лікарські засоби (Гризиофульвин);

  • притовогрибковые лініменти (мазі) для місцевого використання - Ламізил, Микогель, Нізорал;

  • вітаміни групи В і С.


  • У середньому, процес лікування захворювання займає до 1 місяця, після чого волосся на уражених ділянках починають поступово відростати.