Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » У дитини прищики на обличчі

У дитини прищики на обличчі

1-02-2016, 13:51
2568
0
У дитини прищики на обличчі
Поява висипань на обличчі у малюка може статися з багатьох причин. І як це не банально звучить, але прищики на обличчі у дитини, в основному потрібно лікувати. Підходити до цього рекомендується досить відповідально, оскільки дуже часто, запустивши ситуацію або застосувавши неправильне лікування, один прищ переростає в масове ураження.
Причини появи прищів
Чому у дитини прищики на обличчі, - питання, відповідь на яке залежить, насамперед, від віку й етіології їх виникнення. Основними причинами, за якими вони з'являються - неправильна робота гормонального фону, алергія, інфекції, надлишкова робота сальних залоз і низькоякісні засоби по догляду за шкірою. Іноді поява прищів на обличчі може говорити про проблеми з органами травлення. Щоб зрозуміти, що робити в цій ситуації і чи потрібно змінювати, наприклад, раціон харчування, спробуємо розібратися, вивчивши їх зовнішній вигляд:

 • Червоні прищики.

 • Їх поява може говорити про багатьох захворюваннях. Одне з найпоширеніших – це алергія. В даному випадку у дитини на обличчі з'являються червоні прищики або плями, які завжди супроводжуються сверблячкою.
  Маленькі прищики червоного кольору на обличчі і тілі у дитини можуть вказувати на те, що малюк хворий скарлатину. При цьому у нього буде спостерігатися висока температура, ангіна, збільшення шийних лімфовузлів.
  Водянисті прищики на обличчі у дитини з червоним обідком говорять про вітряній віспі. Це інфекційне захворювання, яким хворіють діти. Симптоми, що вказують на вітрянку, крім висипу, - температура, свербіж шкірних покривів і т. д.
 • Прищики з прозорим вмістом.

 • На обличчі у дитини побачити прозорі прищики можна досить часто. А причина цього - пітниця. Якщо за шкірою малюка в період висипання неправильно доглядати, то можна занести інфекцію, в результаті чого прищики перетворяться в гнійні освіти.
  Ще однією причиною появи водянистих прищів на обличчі у малюків є герпес. Як правило, він локалізується в районі рота і доставляє дитині великий дискомфорт: болючість шкіри і підвищене слиновиділення.
 • Білі прищики.

 • У дитини прищики на обличчі
  Вони з'являються тоді, коли порушена робота сальних залоз у малюка. Білі прищики на обличчі у дитини дуже часто можна зустріти в дитячому віці і до 6 місяців життя вони не вимагають спеціального лікування.

  В 2 роки прищики на обличчі у дитини можуть з'явитися з-за фолликулита. Це гнійні висипання маленького розміру, які потребують лікування антибактеріальними препаратами.
  Отже, якщо ви помітили, що у дитини не проходить прищик на обличчі вже досить довгий час, то зволікати з відвідуванням дерматолога не варто. Адже правильно підібране лікування - це запорука швидкого одужання і гарного личка вашої дитини.
  Читайте також
  Як лікувати діатез на щічках у немовляти?
  Як лікувати діатез на щічках у немовляти?
  Діатез дуже поширений серед малюків. Особливо він проявляється в перший рік життя малюка, у кого-то меншою мірою, у кого-то більшою. Але іноді прояви
  Висип на обличчі у немовляти
  Висип на обличчі у немовляти
  У грудної дитини часто бувають висипання на шкірі особи, пов'язані з гормонами, потничкой та іншими причинами. Однак вона може бути проявом інфекцій
  Прищики на обличчі у немовляти
  Прищики на обличчі у немовляти
  Шкіра малюка дуже ніжна і гладка. Але такою вона буває не завжди, адже висипання у немовлят не рідкість, та найшкідливіші з них - гормональна висип.
  Білі прищики у новонародженого
  Білі прищики у новонародженого
  Дуже часто батьки новонародженої дитини, при ретельному огляді можуть помітити білі прищики на обличчі. Чому вони виникають і чи потрібно їх
  У новонародженого прищики на обличчі
  У новонародженого прищики на обличчі
  Прийнято думати, що прищі на обличчі доля виключно підлітків або, наприклад, дорослих людей, які страждають гормональним дисбалансом. Однак, для
  Висипання на обличчі у новонародженого
  Висипання на обличчі у новонародженого
  Кожна мама хоче, щоб її дитина була здоровою. І, звичайно, вона уважно придивляється до будь-яких змін, що відбуваються з малюком...