Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Лікування стрептодермії у дітей

1-02-2016, 14:04
655
0
Лікування стрептодермії у дітей
Стрептодермія – досить заразне і грізне захворювання, яке без належного лікування призводить до ускладнень у вигляді ниркової недостатності і проблем з серцем.
Виглядає стрептодермія як гнійні пухирці, які лопаючись, утворюють жовтувато-сіре свербіння кірку. Залежно від різновиду вона може бути сухою або мокнучі, але перший варіант зустрічається частіше. Дитина стає вередливою, млявою, відмовляється від їжі.
Виникає стрептодермія не на порожньому місці. Для цього потрібна сукупність факторів:

 • зниження загального та місцевого імунітету;

 • попадання стафілокока;

 • ранки або потрертости на шкірі (це часто зустрічається у дітей).


 • Як вилікувати стрептодермію у дитини?


  Першим ділом, не потрібно ставити діагноз самостійно – для цього є шкірно-венерологічний диспансер, де точно скажуть, що трапилося з малюком, і призначить адекватне лікування. Важливою умовою одужання буде повна відмова від водних процедур, тобто на уражені ділянки не повинна потрапити ні крапля, бо тоді поширення ранок буде не зупинити.
  У малюка має бути тільки натуральна постільна білизна та одяг, щоб не накопичувалася волога і не контактувала з шкірою. Дорослим і старшим дітям важливо строго дотримувати гігієну, адже стрептодермія дуже контагіозне захворювання.

  Лікування сухої стрептодермії у дітей


  Лікування стрептодермії у дітей недороге – потрібна мазь і припікаючий засіб, в якості якого призначають анілінові барвники (брильянтовий зелений, фукорцин або метиленовий синій).
  Перед обробкою слід ретельно вимити руки і стерильною голкою проколоти пляшечку з гнійним вмістом, після чого обробити одним із перерахованих вище засобів.
  Лікування стрептодермії у дітей
  Як через 30 хвилин місце ураження змащують стрептоцидовою маззю або накладають пов'язку з саліциловим вазеліном, для отпадания кірочок. Якщо має місце велика площа ураження, то можливе призначення антибактеріальної терапії.

  <Сколько лечится стрептодермия у детей?


  В залежності від області і поверхні поразки, це захворювання лікується від однієї до двох тижнів. В цей час припиняються всілякі контакти з оточуючими, окрім тих, хто доглядає за дитиною, щоб не виник спалах захворюваності. Інкубаційний термін триває близько тижня, а карантин, коли дитина не повинен контактувати з іншими дітьми – 10 днів.
  Читайте також
  Стрептодермія у дітей - лікування, препарати
  Стрептодермія у дітей - лікування, препарати
  Стрептодермія відноситься до досить поширеним серед дітей заразним захворюванням. Єдиного ліки для лікування цієї недуги немає, тому необхідно
  Чим лікувати стрептодермію у дітей?
  Чим лікувати стрептодермію у дітей?
  Стрептодермія у дітей є поширеним захворюванням, яке легко передається при тілесному контакті з хворим. Лікування його досить тривалий, що завдає
  Стрептодермія у дітей
  Стрептодермія у дітей
  Таке неприємне шкірне захворювання, як стрептодермія, досить часто вражає дітей. Хвороба заразна і легко передається при тілесному контакті.
  Як передається стрептодермія у дітей?
  Як передається стрептодермія у дітей?
  Стрептодермія - неприємне захворювання з тривалим періодом лікування, яке частіше виникає у дитячому віці. У даній статті ми поговоримо про те, що це
  Як лікувати стрептодермію у дітей?
  Як лікувати стрептодермію у дітей?
  Стрептодермія відноситься переважно до числа дитячих хвороб, так як зустрічається в основному в ранньому віці. Це шкірне захворювання, збудником
  Стрептодермія - причини і лікування
  Стрептодермія - причини і лікування
  Стрептодермией називають інфекційне захворювання шкіри, причина його - стрептококова інфекція. На шкірі утворюються червонуваті плями, що лущаться, з