Висип у дитини на попі

Висип у дитини на попі
З появою різноманітних висипів на тілі новонародженого малюка рано чи пізно стикаються всі батьки. Особливо часто висип різного характеру може виникати у дитини на попці.
У більшості випадків, різні почервоніння та висип на сідницях у грудничка досить нешкідливі. У даній статті ми розповімо вам про те, які чинники можуть спровокувати появу висипки на попі у дитини, і що робити, щоб від неї позбутися.

Причини виникнення висипу на попі у новонародженої дитини


Найбільш часто висип на сідницях у грудничка провокують такі фактори:

 • Підгузки. Висипання на шкірі малюка можуть стати наслідком рідкісної зміни одноразових підгузників. Крім того, нерідко висип є проявом алергії на певну марку памперсів.

 • Перегрів. Висока температура на вулиці або в кімнаті, де перебуває дитина, може спровокувати появу висипки, як на попі, так і на ручках, шиї і животі.

 • «Пелюшковий дерматит» також виникає у новонароджених, якщо їх постійно тримають туго загорнутими в пелюшку. У цьому випадку шкіра малюка практично не дихає, завдяки чому на тілі малюка можуть з'явитися різні висипання.

 • Недотримання гігієни.

 • Алергія на певний продукт або діатез.


 • Як лікувати висип на сідницях у дитини?


  Для позбавлення від висипки потрібно визначити, який саме фактор спровокував
  Висип у дитини на попі
  її появу. Незалежно від причини, необхідно регулярно міняти дитині підгузки і підтримувати оптимальний температурний режим повітря.
  У випадку прояву висипки, як алергічної реакції, можна дати дитині антигістамінний препарат, наприклад, Зіртек або Фенистил. При наявності почервонінь і попрілостей попку немовляти потрібно змащувати кремом Бепантен або Деситин.
  Крім того, під час купання корисно додавати у воду відвар чистотілу, череди або ромашки.