Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Алергічний висип у дитини

1-02-2016, 14:04
1605
0
Алергічний висип у дитини
Практично всі мами коли-небудь стикалися з різними ознаками алергічної висипки у дитини. При цьому, алергенами у даному разі можуть виступати будь-які продукти, ліки, шерсть домашніх тварин і іншого.
У даній статті ми розповімо вам, які симптоми можуть вказувати на появу алергічної висипки у дітей, а також, що робити, якщо шкіра вашого малюка покрилася неприємними проявами хвороби.
Ознаки алергічної висипки у дітей
Звичайно, головною ознакою алергічної висипки у дитини стають найрізноманітніші висипання на шкірі. У грудних дітей молодше року вони звичайно з'являється на щоках, сідницях, шиї та передпліччях. У старших хлопців висип найчастіше виникає на обличчі, а також в області живота та передпліччя.
До того ж, дитина може відчувати нестерпний свербіж, сонливість і головний біль. У рідкісних випадках алергічна висипка супроводжується проносом і блюванням.

Види алергічної висипки у дітей • Найбільш часто алергічний висип у дитини являє собою безліч дрібних червоних точок, що нагадують сліди від контакту з кропивою. Таку висип називають алергічної кропив'янкою.

 • Висип при алергічному дерматиті має характер червоних шелушащихся плям різного розміру.

 • Також нерідко у дітей виникає еритематозний висип – рожеві або червоні плями, кілька піднімають над поверхнею шкіри.

 • Іноді алергічна висипка може мати вигляд наповнених пухирців, які лопаються через якийсь час.


 • Лікування алергічної висипки у дітей


  Лікування висипу має починатися з визначення алергену, на який у дитини виникає подібна реакція.
  Алергічний висип у дитини
  Для цього слід звернутися до кваліфікованого лікаря-алерголога, який зможе встановити діагноз, провівши необхідні обстеження.
  Мама обов'язково повинна стежити за раціоном свого малюка, щоразу наголошуючи виникнення алергічних реакцій після вживання того чи іншого продукту.
  Для полегшення симптомів алергічної висипки приймаються антигістамінні препарати, такі, як Зіртек або Фенистил. Крім того, роздратований ділянку шкіри необхідно намазати кремом, усуває свербіж шкіри, наприклад, Ла-Кри.
  Читайте також
  Висип у дитини на попі
  Висип у дитини на попі
  Звідки з'являється висип на сідницях у маленьких діток? Причиною цього явища може бути безліч, тому важливо виділити подразник і усунути його.
  Висип у немовляти
  Висип у немовляти
  Висип у дитини грудного віку - далеко не завжди алергія або потничка. Це може бути і вітрянка, краснуха, та інші дитячі інфекції. У будь-якому
  Висипання на долонях у дитини
  Висипання на долонях у дитини
  Навіть такий незначний симптом, як висипання на долонях у дитини, може свідчити про багатьох захворюваннях, деякі з яких вимагають спостереження у
  Висип на ногах у дитини: причини
  Висип на ногах у дитини: причини
  [/b] [b] Висип на ногах у дитини [/b] може з'явитися в результаті дії на організм дитини несприятливих зовнішніх факторів або бути симптомом
  Висип на сідницях у дитини
  Висип на сідницях у дитини
  [/b] [b] Висип на сідницях у дитини [/b] можуть виникати в результаті дії низки факторів. [b] ексудативний діатез. [/b]
  У новонародженого прищики на обличчі
  У новонародженого прищики на обличчі
  Прийнято думати, що прищі на обличчі доля виключно підлітків або, наприклад, дорослих людей, які страждають гормональним дисбалансом. Однак, для