Чим лікувати стрептодермію у дітей?

Чим лікувати стрептодермію у дітей?
Одним з шкірних захворювань, якими можуть заразитися діти, є стрептодермія. Починається вона з появи рожевих плям, які наповнюються рідиною і лопаються, утворюючи рану. Вона з часом покривається скоринкою. Це заразне захворювання, яке легко передається при тілесному контакті. Причиною недуги є стрептококова інфекція. Хвороба потребує якнайшвидшого лікуванні. Для того, щоб воно було успішним, лікар повинен передусім визначити вид стрептодермії. Після діагностики, лікар дасть необхідні рекомендації.

Чим швидко лікувати стрептодермію у дітей?


Лікування хвороби передбачає усунення збудника в організмі. Також важливо не здирати утворилася корочку. Дерматолог точно визначить, чим краще лікувати стрептодермію.
Для обробки шкіри навколо вогнища стрептодермії, призначають антисептичні препарати у вигляді спиртових розчинів. Їх не можна наносити на природні складки і під волосисту частину голови.
Обробляти сам вогнище ураження можна фукорцином. Він є ефективним засобом і відмінно підсушує.
У ряді випадків знадобиться лікування маззю з антибіотиками, наприклад, еритроміцинову або линкомициновую. Наносити її потрібно після того, як підсох фукорцин. Який саме лікувати маззю стрептодермію, лікар повинен розповісти. Також можуть призначити антигістамінні препарати, які допоможуть зменшити свербіж.
Для того щоб прискорити процес одужання, рекомендується дотримувати наступне:

  • не допускати потрапляння бруду на уражену шкіру, так як це викличе запалення;

  • не мочити водою вогнище інфікування;

  • кожен день проводити вологе прибирання;

  • забезпечувати щоденну зміну постільної білизни, яку попередньо потрібно пропрасувати гарячою праскою.


  • Необхідно дотримуватися всіх рекомендацій і призначень дерматолога, щоб не погіршити ситуацію.