Стрептодермія у дітей - лікування, препарати

Стрептодермія у дітей - лікування, препарати
Стрептодермія відноситься до заразних захворювань, які часто зустрічаються у дітей. Викликається воно стрептококами, що випливає з назви. Як правило, під цим діагнозом розуміють цілу групу порушень, що мають однакові симптоми: імпетиго , простий лишай особи, стрептококова заєда. Процес лікування даного захворювання досить тривалий і надає мамі чимало клопоту.
Як проводиться лікування стрептодермії?
З-за того, що інкубаційний період захворювання становить 7 днів, мами не відразу дізнаються про наявність у малюка порушення. Все починається з невеликого підйому температури тіла, збільшення лімфовузлів. При цьому шкірні покриви різко стають сухими і на них з'являються невеликі рожеві плями, на місці яких через деякий час утворюються гнійники. Локалізуються вони переважно на обличчі, руках і ногах.
Як проводиться лікування захворювання?
Лікування стрептодермиии у дітей передбачає застосування місцевих препаратів антибактеріальної дії. Як їх частіше виступають спеціальні мазі, які призначаються лікарем. В окремих випадках цього достатньо, щоб впоратися з проявами цього захворювання.
Мазь від стрептодермиии для дітей призначається виключно лікарем і використовується відповідно до його вказівок. Найбільш часто при даному захворюванні застосовують Гентамициновую мазь, Левомеколь , Синтоміцинову мазь. Використовують їх як пов'язок, які накладають дітям на ніч. Якщо захворюванням уражено особа, мазь Левомеколь при лікуванні стрептодермії у дітей наносять, за допомогою ватних дисків, не втираючи.
Для того щоб уникнути переходу хвороби в хронічну форму, при стрептодермії у дітей призначають антибіотики. Також до їх прийому вдаються і в тих випадках, коли захворювання виявлено дуже пізно. При цьому використовують препарати пеніцилінового ряду з антистрептококковой і антистафілококовий активністю. Для дітей призначається суспензії Аугментину.
Стрептодермія у дітей - лікування, препарати
Для того щоб поліпшити стан дитини і зняти больові відчуття, лікарі рекомендують використовувати холод і тепло. Під впливом низької температури активність збудника різко знижується. Тепло в свою чергу, сприяє прискоренню процесу обміну речовин, що призводить до винекнення та розкриття утворилися бульбашок.
Таким чином, щоб вилікувати стрептодермію у дитини, перед тим як приступати до терапевтичного процесу, необхідно звернутися до лікаря. Єдиного ліки від стрептодермії у дітей немає, тому при складанні схеми лікування лікар обов'язково враховує особливості організму і стадію захворювання.