Як вилікувати лишай у дитини?

Як вилікувати лишай у дитини?
При появі у дитини такого дерматологічного захворювання, як лишай, мами замислюються, як його вилікувати. Під даним захворюванням розуміють грибкове ураження шкірних покривів дитини, яка розвивається переважно в теплу пору року. Проявляється воно в появі плям в місці скупчення великої кількості потових залоз. Найчастіше вони мають блідо-рожевий відтінок і локалізуються на ногах, животі, плечах, а також на волосистої частини голови дитину.
З-за чого розвивається лишай у дитини?
Головною причиною того, чому у дітей з'являється лишай, є попадання в організм грибка, або ж вірусу. Найчастіше зараження відбувається при відвідуванні колективних місць, таких як дитячий садок, школа, басейн, а також при тісному контакті з тваринами.
Як лікується лишай у дітей?
Ефективне лікування лишаю у дітей не обійдеться без лікарської допомоги. Як правило, проводиться місцева терапія, що включає в себе використання спеціальних мазей і кремів, які наносяться на уражені ділянки шкіри.
Від батьків вимагається дотримання таких умов:

 • на час лікування прибрати м'які іграшки;

 • білизна хворого дитини необхідно прати окремо, а також ретельно обробляти парою при прасуванні;

 • щодня проводити прибирання з дезрозчином кімнати, в якій дитина перебуває.
  Як вилікувати лишай у дитини?

 • Нерідко при проведенні лікування у дітей позбавляючи вдаються до використання народного засобу.


 • Приміром, для того, щоб позбавиться від стригучого лишаю часто застосовують житнє борошно, яку наносять на уражені ділянки шкіри.
  Крім того, відмінно допомагає в боротьбі з лишаєм дьоготь, до якого додають білок курячого яйця і наносять отриману мазь безпосередньо на лишай.
  Таким чином, швидко вилікувати лишай у дитини можливо лише шляхом проведення комплексної терапії та застосування лікарських засобів, призначених дерматологом.