Рожевий лишай у дітей - лікування

Рожевий лишай у дітей - лікування
Улюблене чадо деколи створює своїм батькам справжню головоломку в питанні того, звідки з'явилося те або інше захворювання і як від нього позбутися. Рожевий лишай у дітей зустрічається досить часто і його причини до кінця медициною не вивчені. Тим не менш, багато фахівців говорять про алергічний фактор, наслідки сильного переохолодження або перегрівання організму, вживання в їжу певних продуктів.

Лікування рожевого лишаю з точки зору медицини


Разом з тим, звідки взялося те або інше захворювання відповідальних батьків турбує в другу чергу, тому, безумовно, набагато важливіше зрозуміти, як позбутися від рожевого лишаю. Лікування повинно бути зовнішнім і внутрішнім, включаючи прийом антигістамінних препаратів (наприклад, Кларитин , Супрастин), які допоможуть усунути свербіж і набряк. Також варто виключити з раціону продукти, що викликають алергію, включаючи мед, горіхи, копченості і цитрусові.
Призначати ліки від рожевого лишаю повинен, безумовно, лікар. Займатися лікуванням дитини самостійно не слід, як і не рекомендується обробляти утворення на шкірі йодом, саліцилової кислотою і мазями, до складу яких входить сірка. Всі ці компоненти роблять негативний вплив на ніжну дитячу шкіру, подразнюючи і підсушуючи її.
Таким чином, крім препаратів від рожевого лишаю, призначаються виключно лікарем, батькам слід дотримуватися кілька простих порад, які прискорять процес одужання:

 • по можливості не надягати синтетичного одягу;

 • обмежити час перебування на сонці;

 • купати дитину під душем, а не ванною, без мочалки і ароматизованого мила.


 • Народний погляд на лікування рожевого лишаю у дітей


  Крім медикаментозного підходу до лікування цього захворювання, багато батьків віддають перевагу старим бабусиним способів,
  перевіреним часом. Існує величезна кількість народних засобів від рожевого лишаю, наприклад:
  Рожевий лишай у дітей - лікування


 • посипати уражені ділянки шкіри попелом, який утворюється після згорілого паперу;

 • приготувати відвар з будяків, подорожника і квіток фіалки;

 • прикласти капустяний лист, змочений в кефірі;

 • зробити компрес з соку журавлини.


 • Однак експериментувати і перевіряти ефективність народних засобів від рожевого лишаю на дитину, все ж не варто. Кожен дитячий організм індивідуальний і невідомо, як він відреагує на нестандартний медичний спосіб.
  Таким чином, ефективний засіб від рожевого лишаю повинно бути комплексним і включати в себе мазі для зняття почервоніння та свербежу, антигістамінні препарати та вітаміни для підняття імунітету.