Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Алергія на памперси

1-02-2016, 14:29
1385
0
Алергія на памперси
Алергія на памперси – один з небагатьох мінусів цього незамінного винаходу. Зіткнутися з подібною проблемою може кожна мама, але щоб захворювання не затягнулося, важливо знати, як розпізнати алергію на памперси і як від неї позбутися.

Алергія на памперси – симптоми


Симптоми алергії на памперси зазвичай зводяться до точковим висипань і почервонінь на ділянках шкіри, закритих підгузником. Найчастіше далі алергія не поширюється. Але перш, ніж впевнено заявити, що роздратування викликано саме памперсами, потрібно переконатися, що воно не пов'язане з іншою причиною:

 • Для початку важливо виключити пелюшковий дерматит . Це захворювання пов'язане з впливом агресивного середовища випорожнень на ніжну шкіру малюка. Якщо підгузник змінюється несвоєчасно, на шкірі з'являється роздратування. Зазвичай пелюшковий дерматит виглядає так само, як виглядає алергія на памперси – це крапкові висипання або червонуваті плями, але з'являються вони в області паху і внизу сідниць. Алергія ж проявляється не тільки в місцях контакту шкіри з сечею або калом.

 • Потім варто проаналізувати самі підгузники. Якщо ви як раз тестували нову марку, висновок напрошується сам собою. Якщо марка та ж, але нова упаковка, не виключено, що це підробка. Нарешті, нерідко викликають алергію просочення памперсів, типу ромашки або алое.

 • Подумайте, чи не могло викликати алергію щось інше – новий пральний порошок, новий дитячий крем, вологі серветки, введення нового продукту в прикорм і т. д.


 • Алергія на памперси – лікування


  Лікування алергії на памперси полягає в наступних діях:

 • усунення алергену;

 • повітряні ванни;

 • часта зміна підгузника;

 • використання загоюють і регенеруючих кремів і мазей.


 • Складно сказати, які саме памперси не викликають алергію, адже кожна дитина індивідуальна і зовсім не обов'язково, що реакція одного малюка буде такою ж, як у іншого. Тому будь-мамі належить шлях проб і помилок, головне, вчасно і правильно відреагувати у разі невдачі.
  Читайте також
  Як виглядає алергія у новонароджених?
  Як виглядає алергія у новонароджених?
  Якщо шкіра новонародженого «цвіте», далеко не завжди це означає алергічну реакцію. Як відрізнити алергію від інших захворювань у малюків ми розповімо
  Як часто міняти памперси новонародженому?
  Як часто міняти памперси новонародженому?
  У молодих батьків завжди виникає маса питань по догляду за новонародженим, і один з них стосується частоти зміни памперсів. Отже, розберемося, як
  Алергія на молоко у дітей
  Алергія на молоко у дітей
  Однією з видів алергій, що зустрічаються у дітей, є алергія на молоко, хоча це важко уявити, адже вважається, що молоко - основна їжа новонароджених.
  Роздратування від підгузників: як допомогти малюкові?
  Роздратування від підгузників: як допомогти малюкові?
  Шкіра у малюків дуже ніжна і чутлива. Батькам необхідно ретельно слідкувати за її станом. Часто у немовлят виникає роздратування від підгузків.
  Алергія у дітей: ознаки і причини
  Алергія у дітей: ознаки і причини
  Алергія у дітей - це ознака надчутливість імунної системи дитячого організму при повторюваних діях алергену на раніше роздратований таким алергеном
  Алергія у дитини грудного віку: що робити?
  Алергія у дитини грудного віку: що робити?
  Алергія сьогодні вважається хворобою століття. За деякими даними, нею страждають не менше 20% дітей. Більше того, сьогодні не рідкість ...