У дитини на морі піднялася температура

У дитини на морі піднялася температура
Довгоочікувана відпустка та поїздка на море. Цій події радіють як дорослі, так і діти. Збори, дорога і ось нарешті пляж, здавалося б, нічого не може зіпсувати настрій, але приїхавши на море, виявляється, що у дитини піднялася температура, причому абсолютно несподівано.
Чому може піднятися температура?
Основних причин, по яких у дитини на море без видимих симптомів може піднятися температура, кілька:

 • Акліматизація. Дуже часто адаптація до нового клімату на море викликає у дитини температуру, дратівливість і примхливість. Як правило, підвищення температури відзначається на 2 добу після переїзду і триває близько 3 днів.

 • Стрес. Нервова система малюків дуже нестійка і будь-неординарна подія може викликати психологічний шок. Будь-яка тривала поїздка, відсутність улюблених іграшок і свого ліжечка може послужити причиною того, що висока температура у дитини може виникнути як на морі, так і в будь-якому іншому місці, наприклад, у родичів.

 • Вірусна інфекція, така як грип і т. п. Як не жахливо це звучить, але таке трапляється і на морі. Температура більше 38 градусів може триматися тиждень, і крім як на млявість, малюк перших 3 дні більше ні на що скаржитися не буде.


 • Блювання і температура у дитини на море – це два союзника, з якими хоч раз у житті стикався кожен батько. Причин цього кілька:

 • Тепловий або сонячний удар. Температура у дитини після купання в морі може бути не тільки тому, що він замерз, а й тому, що малюк перегрівся на пляжі. Як правило, крім блювоти і температури у малюка спостерігається прискорене дихання і високий пульс, зміна кольору особи і припиняється потовиділення. І якщо не надати екстрену допомогу, то наслідки можуть бути плачевними.

 • Харчове отруєння. Неякісна їжа в їдальнях, спека, яка дозволяє продуктам швидко псуватися - все це тягне за собою температуру до 38 градусів і блювоту, причому як у малюків, так і у дорослих. Захворювання триває недовго, і буквально за пару днів, дитина одужує.

 • Кишкова інфекція. Дизентерія, ротавірусна інфекція, сальмонельоз, – це найбільш поширені захворювання, що зустрічається на курортах дуже часто. Вони проявляються не тільки блювотою і температурою до 40 градусів, але ще і проносом. Як правило, симптоми тривають тиждень і без лікаря тут не обійтися.

 • І нарешті, найбільш часта причина, по якій піднялася температура –
  У дитини на морі піднялася температура
  це якщо дитина перекуповувався в море і замерз. Переохолодження лікуватися також, як і застуда: жарознижувальну, мед, лимон, побільше теплого пиття і через пару днів, ваш малюк знову буде плескатися в морі і засмагати.


 • Отже, якщо ви не хочете після відпустки говорити фразу: «Ми приїхали на море, у дитини піднялася температура і з-за цього зовсім не відпочили», постарайтеся стежити за якістю продуктів, не контактувати з хворими людьми, частіше відпочивати в тіні і стежити за часом перебування дитини в море і сонце.
  Якщо у малюка тримається температура більше трьох днів, то зверніться до лікаря, для того щоб отримати консультацію і швидше одужати.