Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Ортопедичне взуття для дітей при вальгусной деформації

1-02-2016, 14:46
1927
0
Ортопедичне взуття для дітей при вальгусной деформації
Вальгусна деформація стопи – порушення, яке виявляється досить часто. При цьому п'яти малюка відхиляються назовні. Під час руху він спирається на зовнішній край стопи. Це добре помітно зі спини. Але точно встановити наявність патології може лікар, тому необхідно регулярно водити дитину на профогляди. Також призвести до проблеми можуть різні захворювання ( рахіт, ендокринні патології). Носіння спеціального взуття є необхідною частиною лікування. До цього питання треба поставитися уважно. Фахівець повинен пояснити особливості підбору взуття для вальгусної стопи дитини. Кожен випадок індивідуальний, тому при покупці треба спиратися на рекомендації лікаря.

Особливості взуття для дітей з вальгусною стопою


Від якості продукції залежить ефективність лікування малюка. Тому до такого взуття висуваються певні вимоги:

 • матеріал повинен бути високоякісним, дихаючим;

 • у виробництві обов'язково застосування спеціальних колодок, супінаторів;

 • необхідно наявність невеликого каблука;

 • повинна забезпечуватися надійна фіксація, наприклад, за допомогою липучок або шнурків;

 • потрібен високий жорсткий задник і бічні берці, підошва з перекатными властивостями, не слизька;

 • спеціальна устілка повинна бути знімною, з викладенням поздовжнього склепіння стопи.


 • Ортопедичне взуття для дітей при вальгусной деформації


  Взуття при вальгусной деформації для дітей виступає в ролі тренажера. Вона стимулює роботу м'язів, що знаходяться в спокої раніше. Вона заважає розвитку патології, допомагає сформуватися м'язам, зв'язкам.

  Як вибрати взуття при вальгусной деформації стопи у дітей?


  Придбання будь-яких ортопедичних конструкція є відповідальною справою. Не варто самостійно вирішувати, яку модель вибрати. Також неприпустимо давати доношувати лікувальну взуття за старшими дітьми. Не можна купувати ту, яку вже носили, незалежно від стану.
  Перед тим як купити ортопедичне взуття для дітей з вальгусною стопою, потрібно знати деякі нюанси. Мама обов'язково повинна взяти з собою малюка на примірку. Дитина має пройтися в нових черевичках, оцінити їх зручність. Не можна брати взуття на виріст. Вона не повинна бути занадто вільною.
  Мамі слід уважно оцінити зовнішній вигляд виробів, наскільки продукція відповідає вимогам. Виготовляють такі вироби на замовлення. При цьому будуть враховані всі анатомічні особливості.
  Коли і як носити взуття?
  Будинки для дітей при вальгусной деформації стопи ортопедичне взуття не потрібно носити. Це дасть можливість ніг не звикнути до одного стану. Але не можна купувати прості гумові капці. Вони не здатні фіксувати ніжку, не захищають п'яту при бігу. Можна придбати спеціальні устілки. Вони виготовляються із сучасних матеріалів і допомагають коригувати всю поверхню стопи.
  Здоровим дітям для профілактики слід підбирати якісну взуття, лікувальну ж носити не можна. Батькам важливо розуміти, що корекція стопи – тривалий процес. Лікування повинно бути комплексним. Призначають ЛФК, масаж.
  Ортопедичне взуття для дітей при вальгусной деформації
  У профілактичних цілях потрібно заохочувати ходіння босоніж по природних поверхнях, наприклад, на пляжі або в лісі. Корисні активні ігри. Це можуть бути стрибки на фітболі, заняття на шведській стінці.
  Не треба прагнути занадто рано ставити немовляти на ніжки. Це сприяє розвитку порушення. Не варто запускати ситуацію. Так як в ранньому віці коригувати порушення набагато простіше, краще починати відразу після виявлення відхилень. До того ж патологія стає причиною інших проблем. Це артроз, викривлення хребта, остеохондроз. Ці недуги доставляють дискомфорт і болі.
  Читайте також
  Ортопедичне взуття для дітей
  Ортопедичне взуття для дітей
  Сучасні діти в умовах цивілізації все більш схильні до розвитку різних захворювань - міські умови, екологія, пасивний спосіб життя беруть своє.
  Перша взуття для малюка
  Перша взуття для малюка
  Вибір взуття для перших кроків дитини дуже важливий, оскільки від нього буде залежати і правильна постановка ніжки, і бажання дитини вчитися ходити.
  Вальгусна деформація стопи у дітей
  Вальгусна деформація стопи у дітей
  Вальгусні стопи у дітей - ортопедична проблема, що утворюється в результаті раннього становлення дитини на незміцнілі ніжки, а є результатом низки
  Зимова ортопедичне взуття для дітей
  Зимова ортопедичне взуття для дітей
  Покупка взуття для дитини - відповідальне завдання, так як від її якості та зручності буде залежати не тільки комфорт дитини, але і його здоров'я.
  Антиварусне взуття для дітей
  Антиварусне взуття для дітей
  Проблема клишоногості у дітей повинна вирішуватися комплексно під наглядом лікаря ортопеда. І одним з етапів корекції є носіння спеціальної
  Плоскостопість у дітей - як вилікувати?
  Плоскостопість у дітей - як вилікувати?
  Дитяча плоскостопість - це найбільш поширений вид деформації дитячої стопи, який з часом буде вилікувати дуже важко або навіть неможливо.