Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Марімер для новонароджених

1-02-2016, 15:33
2047
0
Марімер для новонароджених
Займатися гігієною носа новонароджених дуже важливо, так як самі вони ще не вміють очищати його від скопилася слизу. Тому рекомендується з самого народження це робити батькам з допомогою різних засобів і приладів. Щоб прибрати слиз з носа, її слід спочатку розм'якшити ізотонічним розчином і відсмоктати з допомогою аспіратора.
Для проведення таких процедур можна використовувати соляної (ізотонічний) розчин, що виробляється різними фірмами: салін , аквамаріс, хьюмер, марімер і навіть звичайний фізрозчин.
У цій статті розглянемо особливості використання крапель і назального дитячого аспіратора для новонароджених фірми марімер.

Назальні краплі марімер


Завдяки ідентичності крапель марімер з ізотонічним розчином за складом (100 мл розчину містить 3182 мл морської води), його можна використовувати для профілактики і лікування нежиті при простудних або інфекційних захворюваннях ЛОР. Випускається у одноразових флаконах – крапельницях по 5 мл.
Дозизовка крапель марімер:

 • Для проведення профілактики – 1-4 разів по 1 краплі.

 • Для лікування – 4-6 разів по 2 краплі.


 • Промивання препаратом марімер носа новонароджених дітей проводять лежачи на спині, повернувши його голову набік. Спочатку промивається верхній носовий прохід, а потім нижній.
  Якщо препарат марімер використовується в профілактичних цілях, то після закапування треба випрямити голову дитини і дати витекти слизу з розчином. Але якщо носові проходи заповнені, то після того, як були залиті краплі, розрідженню слизу слід видалити, для цього фірма марімер випускає дитячий назальний аспіратор.

  Використання дитячого назального аспіратора


  Щоб правильно прибрати слиз випливає:

 • Укласти малюка на рівну поверхню (пеленальний столик) і зафіксувати йому голову.
 • Марімер для новонароджених

 • Вставити наконечник аспіратора в праву ніздрю, а трубочку взяти в рот і відсмоктати слиз з носика.

 • За необхідності повторити процедуру кілька разів.

 • Поміняти носовий хід.

 • Для очищення аспіратора, потрібно просто зняти наконечник і промити ємність.


 • Якщо використовувати марімер регулярно в профілактичних цілях, то ймовірність того, що ваш новонароджений дитина захворіє вірусними і простудними захворюваннями, легко передаються при спілкуванні з іншими дітьми. Але слід пам'ятати, що при нежиті краплі марімер треба використовувати не як окреме ліки, а як додатковий засіб лікування.
  Читайте також
  Фізрозчин для новонароджених
  Фізрозчин для новонароджених
  Догляд за носиком новонародженого - майже ювелірна робота. Як же звільнити проходи від скопилася слизу або засохлих скоринок? Допоможе фізрозчин, про
  Отривин бебі
  Отривин бебі
  Отривин бебі - назальний аспіратор, використовуваний для відсмоктування соплів у малюків грудного віку, які ще не в змозі самостійно высмаркиваться.
  Закладеність носа у немовляти
  Закладеність носа у немовляти
  Закладений ніс у немовляти - не катастрофа, але турботливим батькам хочеться скоріше його очистити від сопелек, щоб малюкові легше дихалося...
  Аква Маріс для новонароджених
  Аква Маріс для новонароджених
  Як відомо, ліки для новонароджених потрібно підбирати дуже обережно, віддаючи перевагу натуральним препаратам, що володіють м'якою дією...
  Альбуцид для новонароджених
  Альбуцид для новонароджених
  Навіть нещодавно народилися малюки можуть потребувати лікування досить серйозними препаратами. І в таких випадках батьків починають долати сумніви,
  Альбуцид для новонароджених: застосування, інструкція, склад
  Альбуцид для новонароджених: застосування, інструкція, склад
  Навіть нещодавно народилися малюки можуть потребувати лікування досить серйозними препаратами. І в таких випадках батьків починають долати сумніви,