Які зуби випадають у дітей?

Які зуби випадають у дітей?
Природою людини передбачена зміна, так званих, тимчасових молочних зубів на постійні. Зазвичай перші зуби з'являються у малюків у віці 6-9 місяців. Час їх появи досить індивідуально, а ось послідовність зростання і випадання, однакова для всіх малят. Саме тому, батьки можуть дізнатися, які повинні випадати зуби у дітей.
Коли починається зміна молочних зубів?
Поява перших корінних зубів зазвичай спостерігається у дітей у віці 4 років. Помилковою є думка тих батьків, які думають, що даний процес починається з моменту випадіння 1 зуба, тобто в 6-7 років. Вже після 4 років у малюків починають з'являтися 3 моляри, які є постійними зубами.
Приблизно в цей же час починають розсмоктуватися коріння з'явилися першими молочних зубів. Цей період триває протягом 2 років. Сам процес випадіння практично безболісний, тому діти переносять з легкістю. У більшості випадків, втрата зубика відбувається несподівано для дітей, під час гри, прогулянки.
Який порядок зміни зубів?
Батьки, очікуючи зміни зубів у своїх дітей, повинні знати, які молочні зуби випадають першими. Як правило, все відбувається в тій же послідовності, як вони з'являлися. Так, першими випадають нижні передні різці, а слідом за ними, симетрично нижнім, - верхні. Потім випадають бічні різці, малі моляри, ікла і потім великі моляри. Знаючи дану послідовність, мама зможе без праці визначити, які зуби повинні випадати наступними, після того як дитина втратив перший зубик.
Як швидко відбувається зміна зубів?
Багатьох батьків цікавить питання, щодо того, до якого віку випадають молочні зуби. Як вже говорилося вище, весь процес зміни зубів на постійні, в середньому займає 2 роки.
Які зуби випадають у дітей?
При цьому, багато батьків відзначають, що у дівчаток цей процес менш тривалий, ніж у хлопчиків.
Для того, щоб дізнатися про закінчення процесу зміни зубів, мама повинна знати, які зуби випадають останніми. Зазвичай це другі великі моляри верхньої та нижніх щелепах.
Таким чином, знаючи який молочний зуб випадає першим, мама без праці зможе визначити початок процесу заміни молочних зубів корінними, і морально підготуватися до цього тривалого періоду. Однак, на відміну від прорізування перших зубів у більшості випадків цей процес протікає практично непомітно.