Лікування зубів дітям під наркозом

Лікування зубів дітям під наркозом
Майже у кожної людини при слові "стоматолог" по тілу проходить легке тремтіння. Звичайно, сучасна медицина зробила крок далеко вперед і сьогодні вже практично немає старих страшних машинок і крики з кабінету. Але в силу своєї вразливості багато дітки побоюються стоматологічних кабінетів. Наркоз для дітей сьогодні пропонують не в кожній стоматології, але вже багато чули про цю послугу.

Для чого потрібен наркоз дітям при лікуванні зубів?


Не думайте, що це одна з послуг, яку вам будуть пропонувати кожен раз. Є кілька об'єктивних показань до застосування анестезії.

  • Якщо лікар бачить, що лікувати зуби дитині доведеться довго, краще це робити під наркозом. Якщо розбити лікування на кілька сеансів, малюк обов'язково запам'ятає цей період як страшний і болісний. Під загальною анестезією спеціаліст зробить все за один раз і не доведеться травмувати психіку малюка.

  • Коли мова йде про дітей з психологічними або психічними розладами, вблагати їх виконувати вказівки стоматолога і тихо посидіти просто неможливо. Це відмінний спосіб захистити дитину від чергового нервового потрясіння.

  • У певному віці дитина просто не розуміє, що означає сидіти тихенько або відкривати рот по команді. Щоб уникнути травм, краще вдатися до наркозу.  • Як відбувається лікування зубів дітям під наркозом?


    Щоб подіяв загальний наркоз, дітям в стоматології в ігровій формі надягають маску. Як правило, з ним грають у космонавтів. Потім фахівець оглядає порожнину рота і розповідає батькам, що саме буде лікувати і скільки це займе часу.
    При використанні наркозу дітям лікар при лікуванні може зробити відразу кілька зубів, у тому числі і складні в психологічному плані для дитини. Після процедури малюка виводять з наркозу і він знову бачить маму і тата, що дає йому почуття впевненості.
    Наркоз для дітей повинен робитися тільки в висококваліфікованої стоматології з відповідною ліцензією. Перед лікуванням зубів дітям під наркозом обов'язково потрібно пройти ЕКГ, здати загальний аналіз крові. Потім суворо виконувати всі призначення лікаря до і після процедури.