Кашель при прорізуванні зубів

Кашель при прорізуванні зубів
Для кожної мами поява першого зуба у дитини - важлива подія. Але перед тим, як його відсвяткувати, доводиться чимало пережити. Адже дитина в період прорізування дуже неспокійний, погано спить. Досить часто кашель під час прорізування зубів лякає маму і похід до педіатра не відкладається ні на секунду.

Який кашель при прорізуванні зубів?


Навіть самим паникующими мамам варто знати, що кашель при прорізуванні зубів лікувати немає потреби. Це нормальна реакція організму і таблетками ви можете просто нашкодити дитині.
Для початку варто визначити який саме кашель у дитини при прорізуванні зубів. Як правило, він виникає в двох випадках: рясне слиновиділення або мокротиння. Якщо ви чуєте, що у малюка мокрий кашель при прорізуванні зубів і сумніваєтеся, то зверніть увагу на шкіру навколо рота. Як правило, надлишок слини не тільки стікає по гортані і викликає напади кашлю, але і провокує роздратування на підборідді та щоках.
Не варто забувати і про те, що в період прорізування у дитини ослаблений імунітет, і підхопити інфекцію дуже просто. Малюк вередує і постійно плаче. Це призводить до появи мокротиння і соплів, бо мами часто чують кашель, коли ріжуться зуби.
Буває, що дитина немов давиться і намагається відкашлятися. Сухий кашель при прорізуванні зубів також не рідкість. Якщо малюк борг плакав або сопелькі не давали дихати носиком, то в горлі з'являється сухість і роздратування, що і провокує кашель при прорізуванні зубів.

Кашель у дитини на зуби: що робити мамі


Всі ваші дії в першу чергу повинні бути спрямованими на усунення больового відчуття. Запропонуйте дитині пожувати охолоджений прорізувач для зубів деяким діткам стає легше після масажу ясен.
Кашель при прорізуванні зубів

Щоб малюка не мучив кашель, коли ріжуться зуби, постійно промивайте носик спеціальним розчином. Не допускайте скупчення мокротиння та її пересихання. Якщо у малюка ріжуться зубки, то соплі і кашель цілком можуть стати ознаками інфекційного захворювання. Тому при перших натяки на новий зубик, відразу порадьтеся з педіатром із приводу імуностимулюючих препаратів.
Коли дитина лежить у ліжечку, головка повинна бути трохи піднята, щоб слина або мокрота могли спокійно стікати з гортані і малюк не давився. Постійно провітрюйте кімнату і пропонуйте дитині його улюблені напої, так ви не дасте мокротинні засохнути і спровокувати запальні процеси.