Температура при отиті у дитини

Температура при отиті у дитини
Підвищена температура тіла у дітей різних вікових груп може свідчити про безліч різних захворювань, і виключно з цього симптому неможливо визначити точний діагноз. Зокрема, нерідко така ситуація спостерігається при отиті, або запаленні середнього вуха. У даній статті ми розповімо вам, завжди буває температура при отиті у дітей, які ще ознаки характеризують цю недугу, і як правильно його лікувати.

Яка температура при отиті у дитини?


Всупереч широко поширеній думці, температура при запаленні середнього вуха у дітей підвищується не завжди. Дійсно, в абсолютній більшості випадків її значення сягає 39 градусів і більше. Тим не менше, навіть при відсутності спека не можна бути впевненим у тому, що у малюка не отит. У деяких ситуаціях при цьому недугу температура тримається на субфебрильних значень, тобто від 372 до 375 градусів Цельсія.
Основною ознакою недуги у дітей будь-якого віку є біль у вусі, інтенсивність якої посилюється при натисканні на козелок. Крім того, можна виявити й інші симптоми, зокрема:

 • погіршення слуху;

 • запаморочення і головний біль;

 • блювота і нудота;

 • відчуття закладеності у вусі;

 • гнійні виділення із органів слуху;

 • загальне нездужання і слабкість.


 • Лікування отиту з температурою у дитини


  Лікувати дане захворювання необхідно під суворим контролем і наглядом лікаря, незалежно від того, до яких значень у малюка піднімається температура.
  Температура при отиті у дитини
  Самолікуванням в даній ситуації займатися небезпечно, особливо якщо хвороба супроводжується жаром.
  Як правило, при отиті з високою температурою у дитини призначаються протизапальні і знеболюючі препарати, антибіотикотерапія, а також прийом судинозвужувальних крапель в ніс. Такі процедури, як зігріваючі компреси, грілки і інгаляції при температурі протипоказані, однак, при її зниженні вони можуть бути застосовані.
  Крім того, в період гострої стадії захворювання малюку обов'язково потрібно забезпечити рясне пиття і строгий постільний режим.