Гірчиця в шкарпетки при нежиті у дитини

Гірчиця в шкарпетки при нежиті у дитини
З давніх часів наші предки при лікування нежитю у дитини, використовували порошок гірчиці, насипаний в шкарпетки. Наші бабусі не підозрювали, що цей спосіб відноситься до рефлексотерапії, а лише бачили чудовий результат від такого способу.
Що відбувається від контакту шкіри з гірчицею?
Суха гірчиця, насипана дітям шкарпетки, викликає роздратування безлічі активних точок акупунктури, розташованих на стопах. Вони в свою чергу відповідальні за всі системи організму, у тому числі і органи дихання.
Гірчиця викликає невелике подразнення шкіри, адже в ній знаходяться активні ефірні масла. Поверхня ступні нагрівається, і в ній активізуються обмінні процеси, приводячи до зменшення нежитю.

Можна насипати гірчицю в шкарпетки дитині?


Не всі знають, що навіть, здавалося б, такий нешкідливий народний метод теж має свої протипоказання. Можна сипати гірчицю в шкарпетки дитині від нежитю, у якого немає температури, різних подразнень і ранок на ногах, не страждає алергією . Крім того малюкам до року ця процедура заборонена з-за можливої неадекватної реакції організму.
Коли можна насипати гірчицю в шкарпетки?
Ефективність методу не завжди однакова. Наприклад, якщо мама тільки запідозрила початок захворювання, то в першу ж добу можна використовувати гірчицю. У деяких випадках можна навіть попередити розвиток хвороби далі.
Після цього часу найчастіше піднімається температура і гірчицю використовувати не бажано, а от коли від моменту початку захворювання пройшло вже близько 5 днів, для якнайшвидшого одужання слід почати гірчичні процедури.

Як насипати гірчицю в шкарпетки дитині?

Гірчиця в шкарпетки при нежиті у дитини

Так як процедура з сухою гірчицею для ефективності повинна тривати не менше 6 годин, доцільно буде одягати такі шкарпетки на ніч. Перед тим як одягнути їх, слід переконатися, що у дитини немає температури і ніжки його сухі. Для кращого ефекту перед цим можна попарити ноги в теплій воді.
Те, скільки гірчиці сипати в шкарпетки дитині, залежить від розміру ступні. Дитині після року і до трьох буде достатньо однієї чайної ложки, а дорослим дітям знадобиться столова ложка. Насипавши в середину бавовняного носка порошок, його слід растряхнуть, одягнути на ногу, а зверху утеплити вовняним або махровим носочком.