Скільки тримається температура при ангіні у дітей?

Скільки тримається температура при ангіні у дітей?
Ангіна – хвороба, яка нерідко виявляється у дітей. Також її називають гострим тонзилітом. У хворого запалені мигдалини, на них можна побачити наліт. Дитина стає слабкою, з'являються сильні болі в горлі і висока температура. Спробуємо розібратися, скільки тримається температура при ангіні у дітей, адже при цьому діагнозі вона може досягати навіть 40°С. Тому мамам корисно з'ясувати деякі нюанси з даного питання.

Скільки триває температура при ангіні у дитини?


Гострий тонзиліт буває декількох видів і кожен має особливості. Але практично у всіх випадках присутня загальний ознака – поява спека, так як в організмі є запалення. Скільки тримається температура при ангіні у дітей, буде залежати від форми:

  • при катаральній вона підвищується незначно, проходить через 1 або 2 дні;

  • для лакунарній характерна тривала лихоманка до 39-40°С, яка йде на спад до тижня;

  • при фолікулярної формі теж відзначають сильний жар, який спадає приблизно за 3-4 дні;

  • герпетична з'являється в результаті зараження энтеровирусом, термометр може показувати високі цифри, при правильному лікуванні лихоманка йде на спад у термін від 1 до 3 діб;

  • ангіна Симановского-Венсана - виразково-некротична форма, часто проходить без спека, так як імунітет людини сильно слабшає.


  • Тому для відповіді на питання, скільки днів буде температура при ангіні у дитини, потрібно знати, в якому вигляді протікає захворювання. У будь-якому випадку оптимально, щоб лихоманка відбувалася поступово, без різких падінь. Жарознижуючі засоби починають використовувати тільки після 38°С. Деякі лікарі не рекомендують прийом ліків і при більш високих значеннях (до 385°). Але в даній ситуації важливий індивідуальний підхід з урахуванням особливостей хворої дитини, супутніх діагнозів.
    Також треба знати, що, скільки днів тримається температура у дитини при ангіні, залежить від імунітету конкретного малюка. Має значення його вік, так як маленькі діти переносять інфекції важче.