Скільки тримається температура при ГРВІ у дитини?

Скільки тримається температура при ГРВІ у дитини?
Всі захворювання, що мають вірусну етіологію, супроводжуються підняттям температури. І це цілком природно, оскільки таким чином організм намагається побороти проникли чужорідних агентів. Інше питання, скільки тримається температура при ГРВІ у дитини? Це важливо знати, щоб не поплутати типову захисну реакцію організму з симптомами більш серйозного захворювання, що почалося внаслідок приєднання бактеріальної інфекції.

Скільки днів триває температура при ГРВІ у дітей?


Нежить, червоне запалене горло, кашель і температура – характерна клінічна картина при ГРВІ. Як правило, на боротьбу з вірусами у дитячого організму йде від 2 до максимум 5 днів. Але, це можливо тільки при грамотному підході і адекватному лікуванні. Дуже часто матусі намагаються збити температуру ледь остання перевищила значення норми, тим самим надаючи дитині «ведмежу послугу». Насправді така політика абсолютно не правильна, адже підвищення температури - це природна захисна реакція організму. При високій температурі активізуються лейкоцити і починають атакувати хвороботворні віруси. Звичайно, температуру, яка перевищила позначку 38-39 градусів, при цьому продовжує стрімко підвищуватися, потрібно збивати. Чекати високих показників не варто у дітей, схильних до появи судом, а також у нічний час доби.
При сприятливому результаті на 3-4 добу температура почне знижуватися самостійно і малюк піде на поправку.
Саме тому, відповідаючи на запитання, скільки днів триває температура при ГРВІ у дітей, лікарі рекомендують почекати як мінімум 3 дні, перш ніж приступати до більш серйозної терапії. До речі в цей період важливо підтримати дитину противірусними препаратами, а також забезпечити його рясним питвом.

Може триматися температура при ГРВІ у дитини 5-7 днів?


Скільки тримається температура при ГРВІ у дитини?
Підступність цього захворювання в тому, що при ГРВІ можна легко упустити момент, коли до наявних вірусів приєднується бактеріальна інфекція, і хвороба набуває більш складну форму. Бактеріальний бронхіт і навіть пневмонія – можливі ускладнення вірусного захворювання. Як правило, якщо приєднання інфекції все ж мало місце бути, температура тримається значно довше, а самопочуття хворого різко погіршується. В таких випадках, потрібно допомогти організму справитися з недугою за допомогою більш серйозною терапії, яку повинен призначити дитячий лікар. Найчастіше такі хвороби лікуються антибіотиками та іншими супутніми препаратами.