Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » У дитини гнояться очі - що робити?

У дитини гнояться очі - що робити?

1-02-2016, 19:40
1411
0
У дитини гнояться очі - що робити?
Кон'юнктивіт – запалення слизової оболонки внутрішньої поверхні століття. Це неприємне захворювання приносить незручності дитині і вимагає додаткових турбот від мами. Що робити, якщо у дитини сильно гнояться очі, ніж закапати або промити - ці питання хвилюють всіх батьків, адже кожна дитина хоча б раз у житті стикається з цією проблемою.

Від чого гнояться очі у дитини?


Виділяють три причини кон'юнктивіту:

 • вірусна;

 • бактеріальна ;

 • алергічна.


 • Потрібно відзначити, що у новонароджених очі можуть гноїтися через непрохідність слізного каналу. Це виникає досить часто і, як правило, легко лікується. Лікар призначить спеціальний масаж, який допоможе відкритися слізним каналах і лікарські препарати для зняття запалення.
  Вірусний кон'юнктивіт викликають ОРЗ, грип, кір, герпес. При ГРВІ нагноєння очей супроводжується відповідними симптомами: нежить, кашель, біль у горлі. Залежно від вірусу, який викликав захворювання, призначається певне ліки. Це можуть бути краплі (наприклад, інтерферон), мазі (тетрациклінова) або Ацикловір (при герпесі).
  Бактеріальний кон'юнктивіт – наслідок ангін, гаймориту, дифтерії. Його викликають стафілокок, пневмокок, гонокок. Цей вид кон'юнктивіту супроводжується гнійними виділеннями, набряком повік.
  Якщо алергія стала причиною того, що гнояться очі у дитини, то цього часто супроводжують ще й додаткові симптоми:

 • нежить;

 • чхання чи кашель;

 • набряклість носоглотки і т. д.


 • В цьому випадку потрібно визначити алерген, усунути контакт з ним. При необхідності лікар призначить лікарські препарати для полегшення стану.
  Лікування найчастіше проводиться вдома. Госпіталізації потребують лише найскладніші ситуації. Все ж, перед тим як вирішити, чим лікувати, якщо у дитини гноїться очей, потрібно поговорити з лікарем.
  У дитини гнояться очі - що робити?

  Фахівець повинен поставити діагноз і призначити певні процедури і препарати. Самолікування тут не вітається.
  Перша допомога дитині, у якого гнояться очі

 • Промивання. Кожне око протирають новим ватним тампоном, обережно рухаючись від зовнішнього куточка до внутрішнього. Для промивання можна використовувати трав'яні відвари (наприклад, ромашку), розчин фурациліну. Перший день таку процедуру потрібно проводити кожні 2 години. Потім 2-3 рази на добу.

 • Після промивання використовують дезінфікуючі ліки (краплі, мазі).
 • Читайте також
  Гнояться очі у дитини - чим лікувати?
  Гнояться очі у дитини - чим лікувати?
  Загноение очей у дитини є вірною ознакою кон'юнктивіту. Та тільки от лікування цілком і повністю залежить від виду захворювання, а точніше його
  Гнояться очі у новонародженого
  Гнояться очі у новонародженого
  Виділення з очей новонароджених можуть бути симптомами різних захворювань. Правильне їх визначення і вчасно призначене лікування - запорука здоров'я
  Гнояться очі у дитини
  Гнояться очі у дитини
  Загноение очей і у новонародженої дитини, і у малюка постарше завжди повинно насторожувати батьків. Про причини такого явища і про те, що робити,
  Гноїться очко у новонародженого
  Гноїться очко у новонародженого
  Молоді мами часто лякаються, коли у дітей з'являються жовті липкі виділення біля очей. При цьому самі очі не червоніють, а шкіра навколо ...
  Чому гнояться очі у дитини?
  Чому гнояться очі у дитини?
  Кон'юнктивіт - це хвороба очей, від якої страждають як дорослі, так і малеча. Найбільш часто кон'юнктивітом хворіють діти з ослабленим імунітетом.
  Кон'юнктивіт у дітей
  Кон'юнктивіт у дітей
  На жаль, багатьом дітям деколи доводиться зустрічатися з таким небезпечним і досить поширеним недугою, як кон'юнктивіт. Це захворювання ...