Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Дитина кашляє без зупинки - що робити?

Дитина кашляє без зупинки - що робити?

1-02-2016, 19:40
3137
0
Дитина кашляє без зупинки - що робити?
Утруднене дихання може бути симптомами різних захворювань. Якщо це тривати кілька днів, і батьки не розуміють в чому справа, то потрібно звернутися до лікаря. Так як тільки фахівець може поставити діагноз і призначити правильне лікування. Утруднене дихання провокує кашель у дитини. Буває, що з-за цих симптомів діти не сплять всю ніч, а разом з ними і батьки. Давайте поговоримо про те, чому може статися так, що дитина кашляє без зупинки, і що з цим робити. Батькам важливо знати, яку допомогу вони можуть надати своїм дітям.
Причини кашлю без зупинки і дії батьків
Перш, ніж давати ліки і займатися самолікуванням, потрібно розібратися, в чому справа. Для початку потрібно розуміти, що часто кашель – це добре. Таким чином дихальні шляхи очищаються від скопилася слизу, заважає дихати. Але можуть бути й інші причини.

 • Якщо кашлю передують і супроводжують нежить, підвищення температури, почервоніння горла, і ви схиляєтеся до того, що це ГРЗ, то допустимо дати відхаркувальний засіб. Потім показати дитину лікарю.

 • Стороннє тіло в дихальних шляхах також викликає кашель без зупинки. Дитина може навіть почати задихатися. Якщо є підозра на цю причину, тим більше, якщо дитині дуже важко дихати, потрібно терміново викликати швидку допомогу. До приїзду лікаря забезпечити приплив свіжого повітря. Якщо дитина лежить, то підняти його в напівсидяче положення.

 • Причиною безперервного кашлю може стати алергія. Наприклад, прийшли з дитиною в зоопарк і раптом у нього така реакція. Відповідаючи на питання: що робити, якщо дитина кашляє, не перестаючи, скажімо, що в таких випадках потрібно видалити алерген і почекати, поки малюк заспокоїться. Якщо таке вже траплялося раніше, і ви знаєте, що потрібні певні ліки, значить використовувати їх.

 • Бронхіальна астма супроводжується свистом на видиху і нападами безперервного кашлю. Після того, як лікар встановить точний діагноз, вам призначать спазмолітичні засоби, які треба використовувати надалі при кашлі.

 • Помилковий круп – дуже небезпечне захворювання. Воно супроводжується кашлем, утрудненим диханням і охриплим голосом. Тому, якщо дитина хворіє ГРЗ, і у нього раптом змінився голос, потрібно ще раз проконсультуватися з лікарем.
  Дитина кашляє без зупинки - що робити?
  При цьому захворюванні вночі дитина може кашляти, не перестаючи, довгий час.

 • Під час риніту слиз стікає по задній стінці носоглотки і утруднює дихання. Допомагає часте тепле пиття і смоктання льодяників. Щоб полегшити кашель вночі, потрібно промити ніс і вкласти дитину на високу подушку, щоб слиз стікала вперед.

 • Причиною сильного кашлю без зупинки може бути неправильний мікроклімат в кімнаті: сухість і температура вище 22 градусів. Відповідно, щоб полегшити стан дитини потрібно провітрити кімнату і зволожити повітря, можливо, буде корисно вийти на вулицю.
 • Читайте також
  Дитина сильно кашляє - що робити?
  Дитина сильно кашляє - що робити?
  Кашель - це досить поширена проблема як серед дітей, так і серед дорослих. Але коли він проявляється досить сильно, це приносить чималий дискомфорт
  Кашель під час сну у дитини
  Кашель під час сну у дитини
  Іноді батьки помічають у цілком здорової дитини поява кашлю перед, під час або після сну. Причини такого явища можуть бути різними. У нашій статті ми
  Нічний кашель у дитини
  Нічний кашель у дитини
  У житті дитини нерідко трапляються ситуації, які не легко пояснити і зрозуміти їх причину. Багатьох батьків турбує нічний кашель зовні здорових
  Як лікувати кашель у немовляти?
  Як лікувати кашель у немовляти?
  Виникнувша як завжди недоречно застуда, часто супроводжується кашлем. А якщо хворий не дорослий, а дитина? Батьки, які мають досвід у вихованні
  Алергія у дітей: ознаки і причини
  Алергія у дітей: ознаки і причини
  Алергія у дітей - це ознака надчутливість імунної системи дитячого організму при повторюваних діях алергену на раніше роздратований таким алергеном
  Лікування алергічного кашлю у дітей
  Лікування алергічного кашлю у дітей
  Алергічний кашель у дітей зустрічається досить часто. Особливо це стосується тих малюків, у яких в ранньому дитинстві був діатез...