Як зупинити кашель у дитини?

Як зупинити кашель у дитини?
Всім відомо, що кашель – це життєво важливий рефлекс, який допомагає організму позбутися від шкідливих агентів. Однак часом напади кашлю бувають настільки болісними для малюка, що мами готові на все, лише б полегшити страждання дитини. І цілком природно, що у такі моменти питання, як швидко зупинити сильний задушливий напад кашлю у дитини, стає актуальним як ніколи. Що ж, давайте спробуємо розібратися, як реально допомогти дитині і його батькам впоратися з проблемою.

Як зупинити напад кашлю у дитини?


Лікування маленьких діток завжди пов'язане з сумнівами і ризиками. Навіть призначені лікарем препарати багато мами дають своїм нащадкам з часткою побоювання і тривогою. Зокрема, коли справа стосується кашлю, батькам складно визначити, що можна, а що не можна, сухий це кашель або мокрий, і ознакою якого захворювання він є. Тому, щоб не нашкодити дитині, з медикаментами краще почекати до приходу лікаря. Але що робити, якщо у дитини почався нічний кашель, як зупинити цей болісний напад? У такій ситуації можна скористатися перевіреними і абсолютно безпечними методами, наприклад:

 • При раптово почався нічному кашлі потрібно напоїти малюка чим-небудь теплим. В якості пиття можна запропонувати дитині чай з ромашкою, тепле молочко або лужну воду.

 • У наших мам рятувальним засобом від сильного нічного кашлю була ложечка меду з вершковим маслом, цілком імовірно, що воно допоможе і вашій дитині. У всякому разі, шкоди не принесе точно.

 • Якщо малюк не буде чинити опір, можна зробити теплий компрес на груди і горло, в крайньому випадку, просто надіти шарф.

 • Деяким дітям при сильному задушливому кашлі допомагають інгаляції.

 • Існує кілька способів, як зупинити нічний кашель у дитини при ларингіті:
  Як зупинити кашель у дитини?
  можна набрати гарячу ванну і трохи подихати над парою, або ж в холодну пору року можна відкрити навстіж вікно, попередньо обгорнувши ніжки малюка ковдрою.

 • Що стосується спеціальних сиропів, краще давати дитині тільки перевірені препарати і тільки після консультації спеціаліста. Як правило, при нападах нічного кашлю педіатри рекомендую сиропи, які містять ефірні олії.

 • Якщо дитина закашлюється до блювоти, і зупинити напади кашлю не виходить, не зволікайте, а як можна швидше викликайте швидку допомогу.