Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Як лікувати нежить у дитини?

1-02-2016, 19:47
716
0
Як лікувати нежить у дитини?
Дослідну маму соплями не налякати, хіба що зеленими. В її аптечці завжди знайдуться кошти від простудного нежитю, алергічної реакції і «важка артилерія» на випадок приєднання інфекції. Тому питання, як правильно лікувати нежить у дитини, найчастіше цікавить новоспечених матусь.
Отже, коротко про основні методи лікування нежиті різної етіології ми розповімо вам в цій статті.

Як лікувати нежить у немовляти?


Раптово з'явилися прозорі соплюшки у немовляти не завжди є ознакою серйозного захворювання. Іноді маленький організм реагує на зміну температурного режиму, незначне промерзання або прорізування чергового зубика. В таких ситуаціях, на питання, чим і як лікувати нежить у немовляти без температури та інших ознак хвороби, педіатри рекомендують:

 • промивати носик сольовими розчинами типу «А-соль» або «Аквамаріс», стежити за температурою і вологістю повітря;

 • при сильної закладеності скористатися судинозвужувальними препаратами – це «Отривин», «Називін», «Виброцил».


 • Якщо нежить не проходить тривалий час, а стан малюка ускладнюється іншими симптомами, слід переглянути схему лікування. Як правило, в таких випадках події можуть розвиватися за двома сценаріями:

 • Соплі довго не проходять, при цьому густішають і міняють колір на зелений.
  Як лікувати нежить у дитини?
  Така клінічна картина свідчить про приєднання бактеріальної інфекції. У таких випадках лікування повинне бути більш радикальним із застосуванням антибактеріальних препаратів, які призначаються виключно лікарем.

 • Рідкі прозорі соплі турбують малюка більше місяця, навіть не дивлячись на всі прийняті батьками заходи. Як лікувати рясні і тривалі прозорі соплі у дитини можна запитати у алерголога, так як, швидше за все причиною такого стану є алергія. Тому завдання батьків зводиться до виявлення і усунення алергену.
 • Читайте також
  Як вилікувати нежить у немовляти?
  Як вилікувати нежить у немовляти?
  Багато батьків не надають великого значення нежиті у дитини. Проте у випадку з немовлям, адже малюк ще не вміє дихати ротом, тому його стан при
  Жовті соплі у дитини
  Жовті соплі у дитини
  Соплі у дитини - неодмінний супутник простудних захворювань. За їх характером і кольором можна судити про наявність того чи іншого захворювання. У
  У дитини прозорі соплі
  У дитини прозорі соплі
  Поява нежитю і прозорих виділень з носа у дитини, як правило, - симптом простудних захворювань або алергічної реакції. У нашій статті ми розповімо,
  Як правильно лікувати нежить у немовляти
  Як правильно лікувати нежить у немовляти
  Нежить - це запальне захворювання слизової оболонки носа, супутнє ГРЗ, ГРВІ або застуді. У цій ситуації найчастіше застосовується позначення риніт.
  Як лікувати нежить у немовляти?
  Як лікувати нежить у немовляти?
  Нежить - одне з найпоширеніших захворювань, їм страждають як дорослі, так і малеча. Як лікувати нежить у немовляти? І чи можна використовувати ліки?
  Краплі в ніс для новонароджених
  Краплі в ніс для новонароджених
  Для дорослої людини нежить - всього лише легке незручність. Але малюкам він завдає значно більше неприємностей, адже вони ще не вміють ...