Сильний сухий кашель у дитини

Сильний сухий кашель у дитини
Дитячі нездужання завжди викликають стурбованість у мам і тат. Сильний сухий кашель у дитини може бути одним із симптомів ГРВІ або більш серйозних захворювань – кашлюку, бронхіту, фарингіту і т. д. В будь-якому випадку, бажана консультація лікаря.
Препарати для боротьби з кашлем
Чим лікувати сильний сухий кашель у дитини, - питання, до якого дуже важливо підійти відповідально. Педіатри наполягають на тому, що починати лікування необхідно з коштів, які не є антибіотиками:

  • Алтейка - сироп. Це препарат рослинного походження і виготовлений на основі екстракту алтейного кореня. Він призначається дітям з самого народження і дається в дозах, в залежності від того, якого віку малюк. Давати ліки дитині можна не більше 7 днів.

  • Лазолван - сироп для дітей. Цей препарат добре зарекомендував себе на ринку. Його можна пропонувати малятам з перших днів життя. Дозування для самих маленьких становить 5 мл на добу, а надалі збільшується, в залежності від того, якого віку ваш малюк. Лікування можна проводити не більше 5 днів.


  • Що робити, якщо у дитини сильний сухий кашель, але ніяких препаратів немає під рукою? Тоді вам допоможе народна медицина. Для цього знадобитися гумова грілка, 300 мл окропу, 1 ст. ложка настоянки евкаліпта і 1 ч. ложка соди. Всі інгредієнти засипаються в грілку і заливаються водою. Після цього дитина повинна подихати розчином. Ця процедура застосовується 2 рази на добу і дозволить позбавитися від сильного сухого кашлю у дитини не тільки вночі, але і вдень, причому досить швидко. Варто відзначити, що після її проведення заборонено протягом години з'являтися на холоді або протягах.
    Чому буває температура?
    Сильний сухий кашель з температурою у дитини буває при гострій формі захворювання, наприклад, бронхіту, коли організм дитини активно бореться з інфекцією. У даній ситуації дуже важливо застосувати правильне лікування, щоб захворювання не перейшло в хронічне.
    А от сильний сухий кашель у дитини без температури може виникати внаслідок ГРВІ або при хронічній формі захворювання верхніх дихальних шляхів.