Як вилікувати нежить у дитини в домашніх умовах?

Як вилікувати нежить у дитини в домашніх умовах?
Іноді діти хворіють, а це завжди сумно. Трапляється, що дитина може захворіти після банального переохолодження. Симптоми застуди навряд чи можна сплутати з чимось ще: нежить, сльозяться очі, слабкість і невелика температура. Нежить у дитини можна вилікувати в домашніх умовах, так і відвідавши лікарню. Якщо ви прийняли рішення лікуватися вдома підручними засобами, то скористайтеся деякими порадами.
Рецепти народної медицини
На сьогоднішній день існує багато способів, як вилікувати нежить у дитини народними засобами, при цьому мінімально піддавши шкідливого впливу його організм:

  • Прогрівання. Якщо малюк перемерз, то прийміть заходи по согреву його ніжок. Для цього одягніть дитині шкарпетки, попередньо поклавши в них трохи гірчичного порошку, або намалюйте на стопах сіточку йодом. З першим способом потрібно бути обережним, оскільки у деяких дітей він може викликати почервоніння. Крім цього, рекомендується прогріти носові пазухи, приклавши до них зварене круто гаряче яйце або добре нагріту сіль, вміщену в марлевий мішечок. У будь-якому із запропонованих варіантів необхідно простежити, щоб малюк не обпікся.

  • Краплі в ніс. Найпоширенішими є краплі, приготовлені на основі віджатого соку з цибулі або часнику. Він розбавляється теплою кип'яченою водою у співвідношенні 1:20 і закопується по кілька крапель у кожну з носових проходів 3 рази в день. Вилікувати дитині нежить у домашніх умовах можна як цих, так і більш щадним методом. Для цього використовують свіжовичавлений морквяний сік, розбавивши його кип'яченою водою в співвідношенні 1:10 і закопуючи в кожну ніздрю по 3-6 крапель 5-7 разів на день.


  • Швидко вилікувати нежить дитині в домашніх умовах допомагає і закопування в ніс соляного розчину, який можна приготувати, розчинивши чайну ложку харчової солі в 100 г теплої кип'яченої води. Схема лікування застосовується така ж, як і у випадку з морквяними краплями.
    Отже, лікувати нежить можна в домашніх умовах. Однак, якщо він не проходить протягом трьох днів, то краще відвідати лікаря, щоб нежить не переріс у хронічний риніт.