Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Висока температура у дитини і холодні кінцівки

Висока температура у дитини і холодні кінцівки

1-02-2016, 19:49
3524
0
Висока температура у дитини і холодні кінцівки
Здоров'я малюка хвилює кожну маму. Тому батьки так переживають, якщо помічають якісь зміни в стані свого малюка. Одним із симптомів, який викликає тривогу, є підвищення температури у дитини. Відомо, що існує чимало причин, здатних спровокувати таку реакцію організму. Тому так важливо вчасно показати дитину лікареві, щоб він міг дати потрібні рекомендації. Але батькам потрібні знання про те, що робити, якщо термометр показує високі значення. А також треба пам'ятати, що можна зіткнутися з деякими нюансами, на які обов'язково потрібно звернути увагу. Наприклад, слід розібратися, як діяти, якщо у дитини висока температура і при цьому холодні кінцівки.
Причини та необхідні дії
Найчастіше підвищення температури є природною реакцією на запальне захворювання. На її тлі виробляються інтерферони, які відіграють важливу роль для боротьби проти інфекцій і вірусів. Тому не можна одразу приймати жарознижуючі засоби. Якщо малюк добре переносить жар, то давати ліки слід лише, якщо значення термометра сягає позначки 385°С.
Батькам слід уважно спостерігати за станом дитини. Зазвичай при лихоманці кінцівки теплі, а шкірні покриви набувають червоний колір. Це абсолютно нормально. Але буває, батьки відзначають високу температуру у дитини, але при цьому у нього холодні руки і ноги. Також насторожити турботливу маму повинна побледневшая шкіра малюка.
Причиною такої реакції служить спазм судин, з-за якого тіло не віддає тепло. Батьки повинні прийняти заходи, спрямовані на нормалізацію кровообігу. Коли у дитини висока температура, але холодні ніжки і ручки, то, насамперед, треба зігріти його. Для цього можна використовувати такі способи:

 • одягнути дитині шкарпетки;

 • масажувати руки і ноги;

 • укутати ковдрою або ковдрою;

 • дати випити гаряче питво;
  Висока температура у дитини і холодні кінцівки

 • використовувати грілку.


 • Тільки після цього можна застосовувати жарознижуючі медикаменти. Коли у дитини при високій температурі холодні ручки і ніжки, не можна застосовувати прохолодні клізми, а також уколи. Також не слід робити розтирання. Можна дати ліки у вигляді таблеток або сиропу, наприклад, підійде Нурофен. Крім жарознижуючий дають спазмолітик, можна дати Но-шпу у віковому дозуванні. Якщо нічого не допомагає, то необхідно викликати швидку допомогу, щоб лікарі могли запобігти судоми і їх наслідки.
  Читайте також
  У дитини температура 39 не збивається - що робити?
  У дитини температура 39 не збивається - що робити?
  Існує багато способів збити високу температуру дитині, і більшість з них доступні будь-якому батькові. Головне правильно організувати комфортні умови
  Судоми при температурі у дитини
  Судоми при температурі у дитини
  Різні діти реагують на високий підйом температури по-різному. Хтось грає, як колись, когось рве, а у деяких дітей можуть виникати фебрильні судоми.
  Чому при високій температурі холодні руки і ноги у дитини?
  Чому при високій температурі холодні руки і ноги у дитини?
  Ми звикли, що якщо у дитини висока температура, то він обов'язково повинен бути гарячим. Насправді ж, це не так. Може статися спазм судин, і тоді
  Температура 40 у дитини – що робити?
  Температура 40 у дитини – що робити?
  Висока температура у дитини завжди пов'язана з серйозними переживаннями батьків. Коли стовпчик термометра просувається до 39 батьки впадають у
  У немовляти холодні ручки
  У немовляти холодні ручки
  Батьки немовлят завжди знаходять масу приводів для занепокоєння. Одним із них можуть стати холодні ручки малюка. Дитина замерз? Його потрібно одягти
  Холодні руки у дитини
  Холодні руки у дитини
  Буває, що батьки помічають, що у їх дитини холодні руки. Чому таке трапляється? Може бути дитина замерз або це симптом якого-небудь захворювання.