Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Як лікувати отит у дитини?

Як лікувати отит у дитини?

1-02-2016, 19:50
863
0
Як лікувати отит у дитини?
Більшість захворювань, які вражають вухо, лікарі називають отитом. Недуга носить запальний характер і найчастіше страждають діти. Необхідно вчасно звернутися до лікаря, щоб він міг дати певні рекомендації. Батькам слід знати, як лікувати отит у дитини, які існують способи. Це дозволить швидко аналізувати інформацію, отриману від доктора, і ставити йому запитання.

Як лікувати зовнішній отит вуха у дитини?


Дана форма захворювання розвивається в результаті інфікування шкіри навколо слухового проходу. Це можливо, наприклад, при чищенні вуха, розчісуванні. При цьому шкіра червоніє, прохід набрякає і звужується. Також для недуги характерно підвищення температури, озноб, біль. Їх причиною може стати фурункул.
Після того як доктор визначить тяжкість захворювання, він призначить лікування. В неускладнених випадках зазвичай обходяться мазями, примочками. В більш серйозних ситуаціях лікар запропонує госпіталізацію. В стаціонарі буде проведена терапія протизапальними і антибактеріальними препаратами.
Після того як сформований стрижень в фурункулі, доктор проведе його розкриття. Далі проводять промивання перекисом водню, Мірамістином. Потім рекомендують накладати пов'язки з Левомеколем.

Як лікувати середній отит у дитини?


Гостра форма захворювання в більшості випадків виникає на фоні вірусних інфекцій. Їй найбільше схильні діти зі слабким імунітетом, а також крихти, яких годують сумішшю. Зазвичай інфекція потрапляє в середнє вухо з запаленої носоглотки. У найменших недуга може бути спровокований затеканием суміші або грудного молока.
Катаральний отит характеризується болем. Малюк тре вушко, неспокійно спить. Може піднятися температура, іноді відзначають пронос і блювоту.
У короткий термін хвороба може перейти в гнійну форму, при якій уражається барабанна перетинка. Цей стан може призвести до ряду серйозних ускладнень.
При перших симптомах необхідно показати малюка лікаря. Він розповість, як лікувати гострий отит у дитини.
Зазвичай терапію катаральної форми починають з вушних крапель, наприклад:

 • Отипакс – препарат, який знеболює, знімає запалення;

 • універсальне протимікробну, противірусну засіб Альбуцид;
  Як лікувати отит у дитини?

 • Отофа – антибактеріальний засіб;

 • Полидекса – комбінація антибіотиків та протизапального препарату, не використовують для самих маленьких.


 • Також ефективно прогрівання синьою лампою, сухе тепло.
  У більш складних ситуаціях батькам доведеться дізнатися, як лікувати гнійний отит у дитини. По-перше, потрібно регулярно видаляти гній з вуха, дезінфікувати його перекисом. Також знадобиться застосування антибіотиків. Це можуть бути Аугментин , Амоксиклав, Оксацилін.
  Читайте також
  Отит у немовляти
  Отит у немовляти
  Вушна біль - одна з найбільш сильних і неприємних. У грудних дітей вона ще посилюється під час смоктання. До того ж, отит у малюків може закінчитися
  Отит у дитини - симптоми
  Отит у дитини - симптоми
  Отит - запальний процес протікає у вусі. Із-за особливостей будови вуха в дитячому віці саме малюки схильні до захворювання більшою мірою. У нашій
  Чим лікувати отит у дитини?
  Чим лікувати отит у дитини?
  Отит у дитини - це завжди великі переживання і клопіт для батьків. Особливо ситуація ускладнюється, якщо мова йде про маленьку дитину, адже він ще не
  Катаральний отит у дітей - лікування
  Катаральний отит у дітей - лікування
  Катаральний отит - досить поширене захворювання у дітей, особливо малюків. Маленьким діткам важко пояснити, що їх турбує, і в цьому полягає основна
  У дитини болить вухо. Отит у дитини
  У дитини болить вухо. Отит у дитини
  Причинами появи болі у вусі можуть бути: запалення вуха (отит): зовнішній; середній; травма; чужорідний
  Отит у дітей та його лікування
  Отит у дітей та його лікування
  Отит - це запалення середнього вуха, найчастіше хворіють діти від 6-18 місяців. Близько 90 % дітей до 3 років переносять це захворювання. Отит у