Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Як збити температуру у дитини 3 роки в домашніх умовах?

Як збити температуру у дитини 3 роки в домашніх умовах?

1-02-2016, 19:50
5005
0
Як збити температуру у дитини 3 роки в домашніх умовах?
При підвищенні температури у дитини мама завжди починає панікувати, тим більше, якщо малюк зовсім маленький, у віці до трьох років. Адже у таких діток може статися дуже швидкий підйом температури навіть без чітко виражених зовнішніх ознак і призвести до судом, що небезпечно для маленького організму.
Яку температуру потрібно збивати?
Лікарі радять знижувати температуру, якщо вона перевищила позначку в 385 ОС. Але якщо у дитини вже мав місце судомний синдром або інші патології, пов'язані з високою температурою, то робити це потрібно, коли градусник показує 38ОС, щоб не виникли ускладнення.
До цього збивати температуру не слід, адже організм активно виробляє інтерферон саме при підвищенні температури, а він, у свою чергу, і бореться з проникли в організм вірусами і бактеріями.
А якщо при найменшій підозрі на температуру давати дитині жарознижуючий засіб, то це негативно впливає на розвиток сильного імунітету, приглушаючи його, і така дитина буде часто хворіти, так як організм не вміє самостійно боротися.

Як швидко збити високу температуру дитині 3 роки?


У домашніх умовах, перед тим як збити температуру дитині 3 роки, необхідно її виміряти і переконатися, що вона дійсно висока. Існує медикаментозний спосіб, коли застосовуються аптечні хімічні препарати, але можна і скористатися перевіреними народними методами.
Найкраще допоможе той засіб, який підходить саме вашому малюкові, адже як не дивно звучить, є діти, практично не реагують на використання Панадола, тоді як інші рятуються тільки їм. Таким дітям можна запропонувати від температури препарати, що містять в якості основного діючого компонента ібупрофен. Це Нурофен (який випускається у вигляді суспензій, таблеток і свічок), Бофен, Ибуфен , Ібупрофен та інші аналоги у вигляді суспензії. Якщо у дитини від консистенції цих препаратів відбувається блювання або алергічна реакція, то краще використовувати ректальні свічки або, в крайньому випадку, таблетки, розведені водою.
Чим збити температуру у дитини в 3 роки, якщо від консистенції цих препаратів відбувається блювота? Краще використовувати ректальні свічки, або в крайньому випадку, таблетки розведені водою.
Свічки для збивання температури зручні у використанні з самого маленького віку, адже не потрібно змушувати дитину пити несмачне ліки, яке він може виплюнути. Свічку вставляють в задній прохід, трохи змастивши його дитячим кремом і вона починає діяти вже через 30 хвилин.
Для дітей трьох років підійдуть свічки з парацетамолом: Парацетамол, Цефекон, а також Анальдим – це анальгін з димедролом. Останні дуже добре допомагають збити температуру на довгий час і використовуються разом з сиропом на ніч, щоб дитина могла спокійно поспати.
Якщо під рукою не виявилося потрібних для дітей засобів, і немає можливості знайти поблизу аптеку, то малюкам у віці трьох років можна запропонувати четверту частину дорослого таблетки Парацетомола. Її товчуть в порошок, змішують з чайною неправдивої води і дають випити дитині, тут же пропонуючи запити великою кількістю рідини.
Якщо температура дуже висока і не знижується, то можна до четвертинці Парацетомола додати п'яту частину таблетки анальгіну, але це екстрений спосіб, адже цей препарат погано впливає на печінку малюка.
Таким чином, вивчивши реакцію свого малюка на жарознижуючі засоби, мама вже буде знати, чим краще збивати температуру дитині 3 роки.
Народні методи збивання температури
Дитині з високою температурою потрібно обов'язково давати багато теплого пиття і найкраще для цього липовий і ромашковий відвар,
Як збити температуру у дитини 3 роки в домашніх умовах?
але можна і звичайний неміцний чай. Навіть вночі, якщо температура підвищена, потрібно давати пити по трохи, щоб уникнути зневоднення, небезпечного для дитячого організму.
Тіло дитини слід обтирати ганчіркою, змоченою в розчині яблучного оцту і води (у співвідношенні 1:1), особливу увагу приділяючи западинах під колінами і ліктьові згини. На плечі і гомілки можна покласти компреси з цього розчину на час, поки температура не спаде.
Ні в якому разі для маленьких дітей не можна використовувати розтирання тіла спиртом, адже потрапляючи в організм через шкіру, він може спричинити сильне отруєння.
Читайте також
Як збити температуру дитині 11 років?
Як збити температуру дитині 11 років?
В 11 років діти вже входять в перехідний вік і вважаються підлітками. Тому у матусь часто виникають питання з приводу того, чим лікувати підросло те
Як збити високу температуру у дитини?
Як збити високу температуру у дитини?
Коли у дитини різко підвищується температура, то батьків мимоволі охоплює паніка, незважаючи на те, що начебто, справа звична і трапляється з кожним.
Як збити температуру у дитини до року?
Як збити температуру у дитини до року?
Кожен батько намагається мінімізувати застосування ліків у лікуванні дітей, і чим їх менше, тим краще для маленького організму. Але іноді без них не
Як збити температуру у немовляти?
Як збити температуру у немовляти?
Температура допомагає організму боротися з інфекцією, але у грудних дітей підвищення температури тіла може бути занадто сильним, і тоді її потрібно
Анальгін дітям при температурі
Анальгін дітям при температурі
Багато дитячі віруси та інфекції супроводжуються підвищенням температури. І коли ні Парацетамол, ні Ібупрофен не допомагають батьки замислюються над
Як збити температуру у дитини?
Як збити температуру у дитини?
Температура у дитини - справжня катастрофа для мами. Не варто занадто сильно переживати - багато далеко несамые страшні хвороби викликають зміну