Як швидко вилікувати нежить у дитини?

Як швидко вилікувати нежить у дитини?
Риніт, або звичайний нежить доставляє масу неприємних відчуттів дитині, і з ним можна і потрібно боротися. Адже відомо, що такий стан без лікування здатне трансформуватися в хронічне або викликати запалення середнього вуха.

Як швидко вилікувати нежить у немовляти?


Малюкам до року протипоказані багато краплі для носа, які викликають звикання і мають масу побічних дій. Найкраще зарекомендували себе комбіновані народно-медичні способи лікування сопелек.
Нежить у немовляти потрібно вилікувати швидко, адже він ще не вміє дихати ротом, а перекрита носове дихання призводить до постійних примх і неможливість нормально смоктати груди або суміш.
Перед тим як вилікувати нежить маленькій дитині, необхідно вивчити, що ж можна використовувати в малюковому віці, а що категорично заборонено. Першим ділом в приміщенні потрібно створити вологість повітря близько 65-70%. Це дозволить слизу в носі не згущуватися, а витікати назовні і полегшити дихання носом. Для цієї мети гарні всі засоби – побутової зволожувач або мийка повітря (очисник), вологі рушники на батареях, прибирання мокрою ганчіркою кілька разів в день.
Носик потрібно регулярно зволожувати і сольовими розчинами типу Но-соль, Аквамаріс, які можна купити в аптеці або зробити самостійно з кип'яченої води і морської солі.
Як швидко вилікувати нежить у дитини?
Дешевим аналогом дорогих аптечних розрекламованих засобів буде фізіологічний розчин натрію хлорид 09%.
Після промивання (закапування) носика його очищають від слизу ватними джгутиками і закапують по 1-2 краплі соку алое, який не викликає роздратування і алергії. Це народне кошти є природним антисептиком і дозволяє швидко звести нежить.
Дітям старшого віку для того, щоб відклало ніс, капають сік каланхое , який викликає інтенсивне чхання, а потім полегшення стану.
Швидке лікування нежиті у дітей і здійснюється медичними препаратами. З аптечних засобів, дозволених малюкам, допоможуть Отривин Бебі і Називін.
Щоб прискорити процес одужання, незайвими будуть теплі ножні ванночки і аромалампа з антисептичної сумішшю, перед використанням якої потрібно переконатися, що у дитини на її компоненти немає алергії.