Щеплення від скарлатини

Щеплення від скарлатини
Скарлатина - це захворювання, яке розвивається швидкими темпами, тому багато людей стурбовані з приводу профілактики цієї хвороби. У нашій статті ми відповімо на поширений питання: чи потрібна щеплення від скарлатини?
Скарлатина відноситься до заразних інфекцій, її збудником є стрептокок. Передається захворювання від хворої людини до здорової повітряно-крапельним способом, а також через іграшки або посуд. Із-за того що у дітей недостатньо сформований імунітет, то скарлатина вражає їх частіше, ніж дорослих. Та й вони переносять її важче. Скарлатину частіше хворіють діти від 2 до 10 років.
За симптомами скарлатина схожа на ангіну, яка супроводжується гострою висипом і лущенням шкіри.

Роблять щеплення від скарлатини?


Багато дорослі воліли б, щоб була щеплення від скарлатини у дітей. Але, на жаль, такий щеплення не існує. Провокує захворювання бактерія, а зовсім не вірус. Тому лікувати її необхідно за допомогою антибіотиків. Їх призначення необхідно, інакше без них хвороба може призвести до ускладнень, в першу чергу серця і нирок.
Тому, якщо ви шукаєте щеплення від скарлатини або хочете дізнатися її назву - не потрібно витрачати час.
Щеплення від скарлатини
Цього захворювання не варто боятися, адже антибіотики ефективно вбивають інфекцію, яка викликає скарлатину, а стан дитини поліпшиться вже в першу добу після початку їх прийому. Але переривати курс прийняття антибактеріальних препаратів не можна. Лікування має бути досить тривалим: від 7 до 10 днів. Після скарлатини у людини, як правило, виробляється імунітет до цієї інфекції.
Отже, підіб'ємо підсумок. Якщо у вас виникло питання, чи є щеплення від скарлатини, - відповідь однозначна: ця хвороба не потребує вакцинації. Своєчасне лікування з використанням антибіотиків дозволить швидко одужати і уникнути ускладнень.