Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Щеплення від кліщового енцефаліту дітям

Щеплення від кліщового енцефаліту дітям

1-02-2016, 20:12
816
0
Щеплення від кліщового енцефаліту дітям
У багатьох областях з великими лісами існує ризик інфікування кліщовим енцефалітом. Тому медики все частіше рекомендують батькам робити щеплення дітям. Щоб прийняти правильне, виважене рішення, потрібно мати достатньо інформації.
Кліщовий енцефаліт – дуже небезпечна інфекційна хвороба, особливо для дітей. Захворювання протікає з порушенням свідомості, сильним головним болем і блювотою на фоні високої температури.
Головна небезпека полягає в наслідках недуги. Нерідко починається запалення головного мозку та ураження нервової системи. Виникає ризик ураження паралічем, а в деяких випадках можливий і летальний результат.
Тому є всі підстави, все ж зробити дітям щеплення проти кліщового енцефаліту.
Схема вакцинації
Існує своєрідний графік щеплень проти кліщового енцефаліту.
Для вироблення імунітету достатньо двох вакцинацій. Якщо ж ви хочете отримати більш повноцінний і тривалий ефект – тоді варто зробити три щеплення.
Першу найкраще робити перед початком активності кліщів – у березні–квітні. Потім, через 1-3 місяці роблять повторну вакцинацію. В екстрених випадках можна робити навіть через два тижні. Третю щеплення роблять у термін від 9 до 12 місяців.
Після цього роблять ревакцинацію кожні 3 роки. Якщо ж дитина старше 12 років – кожні 5 років. Дуже важливо не пропускати і робити всі щеплення в строк.
Склад щеплення від кліщового енцефаліту може відрізнятися ступенем очищення, дозування антигену і схемами введення. Серед найбільш популярних препаратів слід назвати ЭнцеВир, Энцепур дитячий і ФСМЕ-Імун Інжект Джуніор.

Протипоказання до застосування щеплення проти кліщового енцефаліту


Перш ніж робити щеплення, слід пройти обстеження у педіатра. Важливо, щоб у дитини не було хронічних захворювань,
Щеплення від кліщового енцефаліту дітям
алергії до компонентів препарату, високої температури, ендокринних порушень і патологій внутрішніх органів.
Якщо виключити всі протипоказання, щеплення від кліщового енцефаліту не дасть негативних результатів і ускладнення вашому чаду не загрожують.
Перші 3-4 дні дитина потребуватиме батьківської уваги. У нього може проявитися прискорений пульс, нудота, діарея, біль у м'язах. Але ці неприємні наслідки проходять через 4-5 днів з дня щеплення.
Щеплення від кліщового енцефаліту дітям допоможе уберегти дитину від небезпечної хвороби, збереже ваш спокій і здоров'я малюка.
Читайте також
Щеплення під лопатку
Щеплення під лопатку
Починаючи з самого народження, за згодою батьків, малят починають прищеплювати. Проводять ж вакцинацію самими різними способами. Щеплення під лопатку
Чи потрібно робити щеплення дітям?
Чи потрібно робити щеплення дітям?
Якщо якихось 20 років тому ні у кого не виникало сумніву в тому, проводити вакцинацію дитини, то останнім часом молоді батьки все більше стурбовані
Щеплення від кліща дітям
Щеплення від кліща дітям
З настанням теплих днів природа і її жителі оживають і активізується. І, гуляючи в парку з дитиною або виїхавши на природу, ми наражаємося на
Кліщовий енцефаліт у дітей - симптоми
Кліщовий енцефаліт у дітей - симптоми
Кліщовий енцефаліт у дітей - дуже небезпечне вірусне захворювання, що передається найчастіше через укус кліща - переносника захворювання.
Календар профілактичних щеплень
Календар профілактичних щеплень
У нашій країні розроблено і застосовується календар профілактичних щеплень , затверджений МОЗ .
Кліщовий енцефаліт у дітей: вакцинація, протипоказання
Кліщовий енцефаліт у дітей: вакцинація, протипоказання
Це вірусне інфекційне захворювання, переносником якого є іксодові кліщі. Воно характеризується ураженням головного мозку. У Росії кліщовий