Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Діаскінтест на туберкульоз

Діаскінтест на туберкульоз

1-02-2016, 20:15
996
0
Діаскінтест на туберкульоз
Коли ми стикаємося з небезпечним захворюванням, то починаємо розуміти цінність хорошого самопочуття і міцного здоров'я. Особливо, коли мова йде про дітей. Одним з найбільш небезпечних і швидко поширюються захворювань є туберкульоз. Інноваційний тест на туберкульоз (Діаскінтест) дозволяє діагностувати зараження, а також виключити ймовірність хибнопозитивних результатів після проби Манту. Його результативність вважається кращою в даний час.

Проба на туберкульоз (Діаскінтест) і навіщо вона потрібна?


Діаскінтест на туберкульоз показаний тоді, коли:

 • є підстави побоюватися зараження;

 • потрібно оцінити активність процесу;

 • необхідно виявити людей з високим ризиком переходу захворювання в активну стадію;

 • потрібно виконати диференційну діагностику;

 • необхідно виявити наявність алергії до інфекції або алергії до вакцини БЦЖ або пробі Манту.


 • Реакція на туберкульоз (Діаскінтест) проводиться як дорослим, так і дітям. Він може виконуватися як в профілактичних цілях, так і у випадках доведеного зараження. Для максимальної точності цей тест повинен супроводжуватися клінічними, лабораторними і рентгенологічним обстеженням, яке у випадках позитивного результату тесту повинно виконуватися в протитуберкульозному закладі.

  Як здійснюється перевірка на туберкульоз (Діаскінтест)?


  Це звичайна внутрішньошкірна проба, виконувана за допомогою туберкулінових шприців. Препарат вводиться під шкіру, як це зазвичай відбувається при постановці проби Манту. Ін'єкція виконується в середню третину передпліччя на тій руці, на якій не виконувалася проба Манту.
  Результат оцінює лікар строго через три доби. Для цього використовують прозору лінійку. Результат визнається негативним, якщо є тільки уколочная реакція. Але якщо на місці ін'єкції відзначається почервоніння, або змінена структура шкіри (особливо, якщо з'являються виразки і бульбашки), то тест оцінюється як позитивний. В такому випадку повинні бути призначені протитурберкульозні препарати, від правильності і точності прийому яких буде надалі залежати ефективність лікування. Якщо хворий приймає ліки неправильно і нерегулярно, то бактерії можуть перестати «боятися» ліків, внаслідок чого захворювання перейде в форму, яка називається лікарсько-стійкої. Така форма іноді буває невиліковною.
  Буває, що тест показує негативний результат, в той час як проба Манту – позитивний. Це говорить про те, що в організмі людини присутні антитіла до палички Коха (мікобактерії, за рахунок якої відбувається зараження). Зазвичай це викликане щепленням БЦЖ і є нормою, але якщо лікар все ж таки призначить лікування, то нехтувати ним не варто.

  Діаскінтест на туберкульоз: протипоказання


  Протипоказання до проведення тесту, як правило, включають певні часові періоди. Зокрема, його не можна проводити:

 • Діаскінтест на туберкульоз
  якщо у пацієнта є будь-які захворювання в стадії загострення;

 • якщо виражені шкірні хвороби в гострій стадії;

 • якщо людина схильна до алергії, або алергічне захворювання загострена;

 • якщо оголошений карантин.


 • Крім того, перевірку на інфікованість не можна проводити протягом одного місяця після щеплення БЦЖ, а також одночасно з пробою Манту. Важливо, щоб пацієнт перебував в сидячому положенні в момент введення препарату.
  Вік не є протипоказанням до аналізу.
  Після лікування туберкульозу Діаскінтест проводиться для того, щоб оцінити ефективність проведеної терапії. Однак даний метод оцінки повинен йти в комплексі з іншими методами.
  Читайте також
  Діаскінтест - результати
  Діаскінтест - результати
  Діаскінтест - інноваційний препарат для діагностування туберулеза, який на даний момент ще не має повсюдного поширення, а тому маловідомий. Які
  Діаскінтест або Манту?
  Діаскінтест або Манту?
  Діаскінтест або Манту - що краще і точніше? Маловідомий інноваційний препарат Діаскінтест має ряд переваг перед широко поширеною пробою Манту.
  Діаскінтест позитивний
  Діаскінтест позитивний
  Діаскінтест - препарат, який використовується для діагностики туберкульозу. Як визначити, що результат Діаскінтесту є позитивним і що робити в такому
  Діаскінтест - протипоказання
  Діаскінтест - протипоказання
  Діаскінтест - інноваційний препарат для діагностування такого захворювання, як туберкульоз. Часто його призначають для перевірки реакції Манту. Однак
  Діаскінтест - норма
  Діаскінтест - норма
  Діаскінтест - інноваційний препарат для діагностики туберкульозу. На сьогоднішній момент застосовується ще не повсюдно, а тому маловідомий. Тому
  Діаскінтест - оцінка результатів
  Діаскінтест - оцінка результатів
  Діаскінтест - внутрішньошкірної діагностичний тест, що дозволяє діагностувати туберкульозну інфекцію. Препарат ще не має широкого поширення, а тому,