Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Щеплення Хіберікс

Щеплення Хіберікс

1-02-2016, 20:17
1424
0
Щеплення Хіберікс
Пошук відповіді на питання «робити дитині щеплення» позбавляє багатьох мам спокою і сну. Особливо це стосується щеплень нових, раніше не входили в число обов'язкових. Одна з таких щеплень – щеплення від гемофільної інфекції, вироблена вакциною Хіберікс. Стандартний курс вакцинації включає в себе три дози вакцини, що вводяться в 3 місяці, 45 і 6 місяців. Ревакцинація проводиться в 15 року.

Щеплення Хіберікс – від яких захворювань?


Щеплення Хіберікс робиться дитині для профілактики гнійно-септичних запальних процесів, виникають у результаті інфікування гемофільної паличкою (Haemophilus influenzae тип b):

 • менінгіту;

 • сепсису;

 • пневмонії;

 • артриту;

 • эпиглотита.


 • Особливу небезпеку гемофільна інфекція представляє для маленьких дітей, так як передається повітряно-крапельним шляхом, а у носія може протікати без прояву яких-небудь симптомів. Результатом поразки цією інфекцією можуть стати різного роду ускладнення у перебігу звичайних простуд, деякі з яких (менінгіт, эпиглотит) можуть призвести до летального результату.

  Щеплення Хіберікс - побічні ефекти і наслідки


  Протягом перших двох діб після вакцинації можливі прояви місцевих реакцій: у місці введення вакцини може з'явитися невеликий набряк і почервоніння, а також бути присутнім болючість. Крім цього, дитина може прореагувати на вакцинацію підвищеної беспокойностью і втратою апетиту, можлива поява лихоманки і нудоти. Зазвичай ці прояви незначні і не вимагають ніякого лікування. Алергічні реакції після введення вакцини Хіберікс відмічаються вкрай рідко.

  Вакцина Хіберікс - робити чи ні?

  Щеплення Хіберікс

  Звичайно ж, дати відповідь на питання, якою саме вакциною варто робити ту чи іншу щеплення може дати лише кваліфікований фахівець, розглядаючи кожен окремий випадок. Слід враховувати, що близько половини всіх гнійних бактеріальних менінгітів у малюків у віці до 5 років виникає саме по причині гемофільної інфекції. На користь же вакцини Хіберікс говорить те, що зазвичай вона переноситься дуже легко. Побічні ефекти після введення цієї вакцини найчастіше виникають на тлі інших захворювань, наприклад, застуд або кишкових інфекцій. Саме тому робити щеплення Хіберікс (як, втім, і будь-яку іншу) можна, лише одержавши дозвіл у педіатра, після проведення ретельного огляду.
  Читайте також
  Інфанрикс Гекса
  Інфанрикс Гекса
  Зважуються на планову вакцинацію малюків батьки стикаються з питанням вибору щеплень. У нашій статті ми детальніше розповімо про щеплення Інфанрікс
  Гемофільна інфекція - щеплення
  Гемофільна інфекція - щеплення
  Гемофільна інфекція, що викликає ряд серйозних захворювань, дуже часто вражає дітей дошкільного віку. І для протидії їй лікарі проводять вакцинацію.
  Календар профілактичних щеплень
  Календар профілактичних щеплень
  У нашій країні розроблено і застосовується календар профілактичних щеплень , затверджений МОЗ .
  Щеплення проти паротиту
  Щеплення проти паротиту
  ЗПВ - (жива паротитна вакцина) містить живі ослаблені віруси паротиту. Перша вакцинація проводиться здоровим дітям у віці 12-15 місяців. Повторне
  Навіщо потрібно щеплення БЦЖ новонародженим?
  Навіщо потрібно щеплення БЦЖ новонародженим?
  У сучасному суспільстві ставлення до щеплень зазвичай коливається від вкрай негативного до помірно позитивному. Але перед тим, як відмовитися від
  Щеплення від гепатиту новонародженим: важливі подробиці
  Щеплення від гепатиту новонародженим: важливі подробиці
  В останні роки в пресі, на телебаченні та інтернет-форумах йдуть нескінченні дискусії з приводу необхідності вакцинації для немовлят. Тим часом