Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Інфанрикс Гекса

Інфанрикс Гекса

1-02-2016, 20:20
1605
0
Інфанрикс Гекса
До вакцинації дітей необхідно підходити дуже відповідально, адже тільки від батьків залежить, коли і чому, а головне прищеплювати взагалі. Дитині до року за календарем щеплення необхідно зробити 14 щеплень. Це число може бути скорочено за рахунок використання певних вакцин, адже замість звичайної вакцини АКДП можна використовувати Пентаксим , Інфанрікс або Інфанрікс Гекса.
Дуже часто батьки покладаються на рекомендації лікаря, не знаючи особливостей кожної з цих вакцин. Тому в цій статті розглянемо детальніше склад вакцини для щеплень Інфанрікс Гекси і можливі ускладнення після вакцинації цим препаратом.

Інфанрикс Гекса: що це таке?


Інфанрикс Гекса – це багатокомпонентна вакцина. Вона прищеплює відразу від шести небезпечних вірусних захворювань: кашлюку, дифтерії, правця, гепатиту В, поліомієліту та гемофільної інфекції. Колеться ця вакцина, як АКДП і Пентаксим, у верхню частину стегна дозою 05 мл
Завдяки тому, що до складу Інфанрікс Гекса входить менша кількість антигенів і коклюшевый компонент очищений (бесклеточный), реакцій після вакцинації практично не виникає.
Це вакцина використовується за бажанням батьків, тому вони її купують для вакцинації самостійно в аптеках. При покупці обов'язково треба звернути увагу на виробника вакцини, так як Інфанрікс Гекса, вироблена в Бельгії, має менше побічних ефектів, ніж зроблена у Франції.

Інфанрикс Гекса: ускладнення


Порівняно з вакциною АКДП, що містить цільний коклюшевый компонент, після вакцинації Інфанрікс Гекса у дитини
виявляються мінімальні можливі реакції:

 • температура тіла піднімається до 38°С або не піднімається взагалі;

 • припухлість і почервоніння на місці уколу слабо виражені;

 • плач і дратівливість після щеплення швидко проходить;

 • алергічні реакції (висип, свербіж) зустрічаються вкрай рідко.


 • Але найчастіше, після щеплення Інфанрікс Гекса, дитина швидко заспокоюється, температура не піднімається взагалі, протягом решти дня малюк залишається у хорошому настрої.

  Як правильно проводити вакцинацію Інфанрікс Гекса?


  Для вироблення хорошого імунітету проти поліомієліту, гепатиту та гемофільної (ХІБ) інфекції, кашлюку, правця і дифтерії, необхідно дотримуватися певного інтервалу між щепленнями і рекомендацій щодо вибору вакцин для них.
  Починаючи вакцинацію Инфанриксом Гекса, необхідно дотримуватися іншого календаря щеплень:

 • 1 щеплення - Інфанрікс Гекса;

 • 2 щеплення - Інфанрікс Гекса (робиться через 15 – 2 місяці);

 • 3 щеплення – Пентаксим (вакцина без компонента гепатит В);

 • 4 щеплення - Енджерікс В (від гепатиту В), колоти необхідно через 6 місяців після 1 щеплення;

 • Ревакцинація – Пентаксим, бажано зробити в 15 року.


 • Інфанрикс Гекса: протипоказання


  Як і будь-яку вакцину Інфанрикс Гекса не рекомендують робити, якщо у вашої дитини:

 • була негативна реакція на попередню щеплення (енцефалопатія, температура вище 38°С, плач більше 3 годин або судоми);
 • Інфанрикс Гекса

 • встановлена підвищена чутливість до будь-якого компоненту вакцини.


 • І, звичайно ж, перед тим як робити щеплення, слід обстежитися у лікаря, так як щеплення можна робити тільки абсолютно здоровій дитині.
  Щеплення АКДП формує імунітет проти смертельно небезпечних інфекційних захворювань, тому робити її бажано, але батьків зазвичай лякають можливі реакції на неї (температура, набряк, судоми, плаксивість). Батьки, які бажають захистити свого малюка від зайвих уколів і неприємних ускладнень, вибрати для вакцинації Інфанрікс Гекса.
  Читайте також
  Які щеплення роблять у пологовому будинку?
  Які щеплення роблять у пологовому будинку?
  Згідно з календарем щеплень, перші планові щеплення новонародженим роблять відразу в пологовому будинку. У нашій статті ми розповімо, які саме
  Щеплення АКДП – розшифровка
  Щеплення АКДП – розшифровка
  Вакцина АКДП - одна з найбільш небезпечних, з точки зору виникнення можливих ускладнень, багато батьків замислюються над тим, чи варто її робити
  Вакцина інфанрикс
  Вакцина інфанрикс
  Питання необхідності планових щеплень дітям на сьогоднішній день дуже гостро обговорюється в суспільстві. Однією з вакцин, які використовуються в
  Вакцина пентаксим
  Вакцина пентаксим
  Пентаксим - одна з вакцин, що використовуються для планових щеплень дітей від правця, кашлюку, дифтерії, поліомієліту та гемофільної інфекції типу b.
  Щеплення проти кашлюку, дифтерії і правця (акдп)
  Щеплення проти кашлюку, дифтерії і правця (акдп)
  АКДП. Це вакцина вітчизняного виробництва для профілактики кашлюку, дифтерії та правця. В її складі крім анатоксинів дифтерії та правця, містяться
  Щеплення від гепатиту новонародженим: важливі подробиці
  Щеплення від гепатиту новонародженим: важливі подробиці
  В останні роки в пресі, на телебаченні та інтернет-форумах йдуть нескінченні дискусії з приводу необхідності вакцинації для немовлят. Тим часом