Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Чим лікувати отруєння у дітей?

Чим лікувати отруєння у дітей?

1-02-2016, 20:25
1615
0
Чим лікувати отруєння у дітей?
Харчова токсикоінфекція або отруєння трапляється, напевно, з кожною дитиною. Пік захворюваності буває в теплу і жарку пору року, коли продукти, що швидко псуються і малюк ризикує з'їсти неякісну їжу. Препарати, ніж лікувати отруєння у дітей, повинні підбиратися лікарем індивідуально, на підставі аналізів.
Лікування малюків до року
Маленькі дітки найбільш сприйнятливі, а захворювання протікає у них дуже швидко, і не вчасно надана допомога може суттєво зашкодити здоров'ю, аж до летального результату.
Часто молода мама не знає, чим лікувати легке харчове отруєння у маленької дитини. В цьому не повинно бути ніякої самодіяльності і батьки неодмінно повинні викликати лікаря, а до його приїзду рекомендується прийом таких безрецептурних препаратів:

 • Смекта;

 • Хумана електроліт, Регідрон або БиоГая ОРС.

 • Ніфуроксазид (можна приймати з 2 місяців).


 • Але перед тим як почати прийом препаратів, рекомендується зробити очисну клізму, ємністю не менше 350 мл, а також викликати блювоту, натиснувши на корінь язика, після того як випоїли дитині 250 мл чистої води. Травний тракт повинен бути максимально очищений від токсинів.
  Дуже важливо, щоб малюк дотримувався питний режим – пив досить води і кожні 10-15 хвилин по ложечці лікарського препарату. Таке ж випоювання актуально і для старших діток.
  Допомога дітям 1-3 років
  Якщо малюку вже виповнився рік, то спектр застосовуваних до приїзду доктора коштів може бути розширено. Крім, знайомих вже Смекти та Регідрону, рекомендується давати дитині в якості сорбенту Ентеросгель у відповідності з віком.
  Також слід дати малюкові суспензію Ніфуроксазид, яка відноситься до антимікробних засобів та бореться з багатьма збудниками, викликають інтоксикацію. Зняти запалення ШКТ допоможе відвар ромашки.
  Не слід забувати і про очисні процедури, адже без них ліки не будуть діяти і дорогоцінний час буде втрачено. Ємність клізми потрібно вже вибирати близько півлітра і промивати кишечник до чистої води.
  Лікування дітей старше 3 років
  Чим лікувати отруєння у дітей?

  Всі рекомендації, застосовні до малечі, актуальні і для старшого віку. Крім цього дитині рекомендується давати четверту частину таблетки Фталазолу, якщо має місце розлад стільця.

  Чим лікувати дитину при отруєнні з температурою?


  Якщо у дитини будь-якого віку на фоні блювання та проносу піднялася висока температура, то це привід для виклику невідкладної допомоги. Дитячий організм швидко зневоднюється, втрачаючи рідина, і щоб заповнити її потрібно крапельниці, і призначення антибіотиків.
  Читайте також
  Отруєння у дитини - що робити?
  Отруєння у дитини - що робити?
  Абсолютно будь-яка мама дуже переживає за свого малюка, коли малюк хворіє. Якщо у дитини відбулося отруєння, на перший план виходить дотримання дієти
  Дитина отруїлася - що робити?
  Дитина отруїлася - що робити?
  Якщо дитина отруїлася, потрібно швидко діяти, щоб не допустити зневоднення організму. Дитина неодноразово рве, значить потрібно викликати лікаря. Чим
  Чим годувати дитину після отруєння?
  Чим годувати дитину після отруєння?
  Харчова токсикоінфекція у дітей проявляється дуже виражене: блювота і пронос - основні ознаки недуги. І якщо з тим, чим лікувати, мами найчастіше
  Отруєння у дитини з температурою – що робити?
  Отруєння у дитини з температурою – що робити?
  У маленьких діток нерідко трапляються отруєння, адже їх травний тракт достатньо ніжний і сприйнятливий. Частіше це легкі форми недуги, але іноді може
  Дитину вирвало - що робити?
  Дитину вирвало - що робити?
  Часто, коли дитину несподівано вириває, молоді мами в розгубленості не знає, що робити і як допомогти дитині. В залежності від того, що стало
  Ентерол для дітей - ефективна боротьба з діареєю
  Ентерол для дітей - ефективна боротьба з діареєю
  Діарея (у народі пронос) - знайоме всім мамам явище, коли дитина мучиться від болю в животі. Особливо вона загострюється в теплу пору року. З діареєю