Чим годувати дитину після отруєння?

Чим годувати дитину після отруєння?
На жаль, малюки частіше, ніж дорослі страждають від харчових отруєнь. Цьому є кілька причин – брудні пальчики у роті, збирання на вулиці камінчиків і листочків і, як наслідок, потрапляння мікробів в рот, слабкий імунітет травного тракту, коли найменша похибка в харчуванні, пов'язана зі свіжістю продуктів, може викликати блювання і пронос.
Крім основного лікування у вигляді уколів, крапельниць і таблеток, необхідно знати, чим годувати дитину після отруєння і блювоти, щоб не викликати рецидиву. Це дуже непросте питання для мами, яка хоче якомога швидше нагодувати проголодавшееся за час хвороби дитя.
Дозволені продукти
З того що можна їсти і пити після отруєння, можна деякі продукти. Всі вони не викликають додаткового газоутворення і бродіння в кишечнику, і діють обволаківающе на травний тракт.
У перші дні, коли дитині ще дуже погано, слід лише відпоювати його, не наполягаючи на їжі. Але через 2-3 дні, коли малюкові стає легше, йому потрібні сили на одужання.
До страв і продуктів, чим можна годувати дитину після харчового отруєння, відносяться напіврідкі супчики з додаванням пшеничної, вівсяної і ячної крупи. Для малюків їх бажано подрібнити блендером, щоб навантаження на травну систему була мінімальною.
Також дозволено картопляне пюре, але без молока і масла. Його консистенція повинна бути досить рідким, щоб продукт не навантажувати шлунок і легко переварювалась. Якщо у дитини є пронос, то йому рекомендований рисовий суп або каша. Крупу для цього добре промивають і розварюють, додаючи трохи солі.
З напоїв, дозволених після отруєння – несолодкий чай, відвар родзинок і шипшини, а лише через тиждень можна спробувати кефір.
Чим годувати дитину після отруєння?

Через 5 днів після отруєння можна вже давати дитині макарони, парові тефтелі і котлетки з м'яса птиці. Також добре буде запропонувати дитині варену морську рибу в невеликій кількості.
Коли від моменту початку захворювання пройшло не менше 10 днів, то дитину можна годувати звичайними продуктами. До цього часу категорично не можна давати свіжі фрукти і овочі, - тільки печені або варені, за винятком банана. Його, не побоюючись, можна давати вже на другий день після припинення блювання у свіжому вигляді.