Пронос у дітей – лікування в домашніх умовах

Пронос у дітей – лікування в домашніх умовах
Діарея, або пронос, дуже часто супроводжує різні захворювання у малюків. Так можуть проявлятися всілякі інфекції, кишковий грип, харчове отруєння, а також індивідуальна реакція організму на деякі продукти харчування або ліки.
Якщо дитини, крім проносу, нічого не турбує, вилікувати цю недугу можна самостійно, не звертаючись в поліклініку. В інших випадках необхідно обов'язково викликати педіатра, щоб встановити точну причину хвороби і отримати докладні рекомендації, що стосуються прийому медичних препаратів. При відсутності лікування або неправильно обраної тактики, діарея в короткий термін призводить до зневоднення, що може бути дуже небезпечно для маленької дитини.
У даній статті ми розповімо вам, яке лікування проносу у дітей в домашніх умовах максимально ефективно і може найбільш швидко позбавити малюка від цього неприємного симптому.

Сучасна схема лікування проносу у дітей


Лікування проносу у дитини вдома можна проводити тільки тоді, коли у нього відсутні симптоми зневоднення. Для позбавлення від цієї недуги необхідно постійно поїти малюка розчином Регідрону. Цю рідину слід давати дитині по чайній ложці через кожні 5-10 хвилин. Крім того, корисно поїти дитину курячим бульйоном і кисломолочними напоями. Таку схему лікування необхідно дотримуватися аж до повного зникнення симптомів діареї. Інших лікарських засобів, при цьому, вживати не рекомендується.
Народні способи лікування проносу у дітей
Лікування проносу у дітей народними засобами може бути досить
Пронос у дітей – лікування в домашніх умовах
дієво при нормальній температурі тіла. Якщо у малюка додатково виникає блювота, він стає дуже млявим і відмовляється від їжі і пиття, не варто вдаватися до таких способів, необхідно одразу ж викликати лікаря. Найбільш часто для лікування неускладненого проносу у дітей застосовуються такі народні методи:

  • рисовий відвар ;

  • кисіль із сушеної чорниці;

  • настій з кори дуба;

  • відвар з кори черемхи;

  • чорний міцний чай;

  • відвар з шкірки граната.