Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Каші з 4 місяців

30-01-2016, 15:46
2748
0
Каші з 4 місяців
Вашій дитині виповнилося 4 місяці, а значить, пора пробувати нові продукти, а саме кашки і овочеві пюре. Саме в цьому віці травна система малюка вже в змозі переварити і засвоїти новий продукт, що відрізняється за консистенцією від молока або суміші.
Коли необхідно вводити прикорм? Для малюків на грудному вигодовуванні дитячі каші варто пропонувати не з 4 місяців, а з 6 згідно з рекомендаціями ВООЗ, адже до цього віку, все, що необхідно дитині, що міститься в грудному молоці. Искусственникам ж, знайомство з кашкою можна вже сміливо починати. Не варто занадто затягувати з цим, адже після півроку харчової інтерес у малюка кілька втрачається і він може з небажанням погоджуватися пробувати щось нове, або відмовитися зовсім.

Які каші можна з 4 місяців?


Навіть якщо малюк не страждає алергією, все одно, починаючи з 4 місяців, першими в його раціоні повинні стати гіпоалергенні каші. Уважно читайте маркування, де все точно зазначено. Відсутність глютену позначено перекресленим колоском. Будь-яка торгова марка має в своєму асортименті такі види каш.
Найкраще в якості першого прикорму підійдуть рисова, кукурудзяна та гречана, але не все відразу. Спостерігаючи за реакцією дитини близько тижня, в разі відсутності неприємностей можна пробувати наступну.

Безмолочні каші з 4 місяців


Чому ж розводити безмолочну кашу? Спочатку тільки кип'яченою водою, щоб відстежити реакцію малюка на саму суху суміш. Якщо все пройде нормально, то через тиждень вже можна пробувати спеціальне дитяче молоко. Незбиране коров'яче не бажано використовувати до двох років, щоб уникнути алергії на білок.
Каші з 4 місяців
Немає необхідності привчати дитину до солі і цукру, додаючи їх у готовий продукт. Склад всіх каш збагачений вітамінами і мінералами, необхідними саме в цьому віці.

Молочні каші для дітей з 4 місяців


Прикорм кашами з 4 місяців можна починати і молочними. В них міститься спеціальне адаптоване сухе молоко, і така їжа, звичайно ж, смачніше і подобається дітям більше. Давати її можна лише тим малюкам, які раніше не були схильні до алергії.
Як і всі нові продукти, молочну кашу, розведену водою, давати потрібно в першій половині дня, щоб до вечора дивитися на реакцію організму. Якщо немає розлади стільця, малюк веселий і бадьорий, то можна збільшувати кількість каші на одну чайну ложку в день, поступово доводячи до 150 мл.
Кашу треба давати в першу чергу, а завершувати годування грудьми або сумішшю. Коли малюк хворий, примхливий без причини, перед і після щеплення, новий продукт в раціон не вводиться.
Читайте також
Таблиця прикорму в 5 місяців при штучному вигодовуванні
Таблиця прикорму в 5 місяців при штучному вигодовуванні
У 5 місяців дитина отримує штучну суміш, вже пробує перший прикорм. Це сік і фруктове пюре. Чим підгодовувати малюка далі? У розпорядженні матусь є
Як годувати дитини в 6 місяців?
Як годувати дитини в 6 місяців?
Малюк росте, і чим ближче час введення прикорму, тим більше питань виникає у молодих матусь. 6 місяців - найбільш оптимальний час для початку зміни
Каші для першого прикорму
Каші для першого прикорму
Перший прикорм малюка кашею дуже важливий, щоб надалі малюк їв її з охотою. Тому турботливим батькам необхідно знати, яку кашу вибрати для першого
Безмолочні каші для першого прикорму
Безмолочні каші для першого прикорму
Для кожної мами вкрай важливо, чим харчується її чадо. А коли справа стосується першого прикорму, вибирати його потрібно ретельно. Спробуємо
Безмолочні каші
Безмолочні каші
Настав час вводити дитині прикорм. Чому для цього часто рекомендують каші, і чому саме безмолочні? Яка з каш краще і як їх правильно готувати - ці та
Перший прикорм в 4 місяці при грудному вигодовуванні
Перший прикорм в 4 місяці при грудному вигодовуванні
Сучасні педіатри не рекомендують введення прикорму грудним дітям раніше 6 місяців від народження. Але іноді бувають ситуації, коли прикорм до