Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Каші Нестле — асортимент

Каші Нестле — асортимент

30-01-2016, 15:50
2118
0
Каші Нестле — асортимент
Всі ми знаємо, що найбільш відповідним харчуванням для дитини є материнське молоко. Але з чотирьох-до шестимісячного віку, в залежності від типу годівлі (природне, штучне) рекомендується розширювати раціон малюка такими продуктами, які будуть забезпечувати надходження необхідних поживних речовин.
До таких страв для першого прикорму відносяться каші Нестле. Всі вони виготовляються з високоякісного і екологічно чистого сировини. До складу каш Нестле не входять барвники, консерванти, стабілізатори або ГМО. Їх ніжна консистенція забезпечує хороше перетравлення і засвоєння в організмі маленької дитини.
Асортимент дитячих каш Нестле дуже різноманітний. Давайте розглянемо, які з них призначені для того чи іншого віку дитини.

Асортимент безмолочних каш Нестле


Безмолочна гіпоалергенна гречана і рисова каші Нестле рекомендуються в якості першого прикорму дитини. До їх складу входять гречана або рисова мука, білок, такі мінеральні речовини, як залізо, магній, мідь, йод, цинк. Крім цього, такі каші містять вітаміни А, С, D, В1 В2 РР, а також харчові волокна.
Безмолочна каша, як зрозуміло з її назви, не містить молока і глютену. Зате до її складу входять корисні для організму малюка біфідобактерії. Її можна розводити грудним молоком або тієї сумішшю, яку отримує ваш малюк. Такі каші Нестле можна використовувати для дитини з чотирьох місяців. Для активізації роботи кишечника малюка можна використовувати гречану кашу з чорносливом.
Каші Нестле — асортимент

З шестимісячного віку вводиться в раціон дитини безмолочна вівсяна каша Нестле і мультизлакова 5 злаків.
Каші Нестле — асортимент

Асортимент молочних Каш Нестле


Якщо у вашої дитини немає алергії на коров'яче молоко, то в якості прикорму, починаючи з чотиримісячного віку, дитині можна давати молочні каші. Спочатку це може бути гречана молочна кашка Нестле, потім поступово потрібно розширювати раціон, додаючи таку ж з курагою, вівсяну з яблуком.
Каші Нестле — асортимент

Починаючи з півроку малюка вже можна годувати мультизлаковыми молочними кашами Нестле з додаванням кураги, банана, чорниці, малини.
Каші Нестле — асортимент

Каші Помогайка від Нестле


Ще одна лінія від Нестле — каші Помогайка. Вони сприяють нормалізації травлення дитини та зміцнення його захисних сил. Так, гіпоалергенна рисова каша з плодами ріжкового дерева придатна для першого прикорму дітям, схильним до алергії.
Каші Нестле — асортимент

У «нічну» кашу «5 злаків з липовим цвітом» включені біфідобактерії і пребіотики, які в поєднанні з іншими компонентами забезпечують спокійний сон малюка. Дозволена вона з 6-7-місячного віку дитини.
Каші Нестле — асортимент

Дітям у віці 8-11 місяців рекомендуються злаково-йогуртні каші Помогайка від Нестле, збагачені вітаміном D, фосфором і кальцієм.
Каші Нестле — асортимент

Каші Шагайка від Нестле
Компанія Нестле не забуває і про малюків після року. Для них була розроблена спеціальна лінія каш під назвою Шагайка. До їх складу введені невеликі шматочки фрукт і ягід, які знайомлять дітей з багатством смаку і допомагають їм вчитися пережовувати їжу. Поживні каші Шагайка додадуть зростаючої дитини сил і енергії.
Каші Нестле — асортимент

Як бачимо, компанія Nestle випускає широкий асортимент каш, що дозволяє вибрати найбільш оптимальний прикорм саме для вашої дитини.
Читайте також
Коли вводити прикорм немовляті?
Коли вводити прикорм немовляті?
Малюк росте не по днях, а по годинах І мами рано чи пізно починають замислюватися про те, коли ж починати вводити дитині прикорм? Відповідь ви
Каші з 4 місяців
Каші з 4 місяців
Час введення прикорму - відповідальний момент для кожної мами. Пошук і систематизація обрушилася інформації, часом збиває молодих батьків з
Каші для першого прикорму
Каші для першого прикорму
Перший прикорм малюка кашею дуже важливий, щоб надалі малюк їв її з охотою. Тому турботливим батькам необхідно знати, яку кашу вибрати для першого
Безмолочні каші
Безмолочні каші
Настав час вводити дитині прикорм. Чому для цього часто рекомендують каші, і чому саме безмолочні? Яка з каш краще і як їх правильно готувати - ці та
Каші «Хайнц»
Каші «Хайнц»
Асортимент полиць супермаркетів з дитячим харчуванням сьогодні радує око. Каші при цьому становлять чималу і, безперечно, важливу частину у
Каші «Бебі» - асортимент
Каші «Бебі» - асортимент
Сьогодні асортимент дитячих каш надзвичайно різноманітний. До однієї з кращих торгових марок даної групи товарів для дітей по праву можна віднести