Коров'яче молоко немовля

Коров'яче молоко немовля
Коли у жінки немає можливості годувати дитину грудьми, вона стоїть перед вибором: давати суміш або молоко дитині для повноцінного росту і розвитку? Сьогодні вже проведено достатню кількість медичних досліджень, щоб впевнено заявити, що дитяча суміш краще, а коров'яче молоко краще не давати дітям до року. Отже, розберемося, чи можна коров'яче молоко немовля?

Чому не можна коров'яче молоко немовлятам?


У цьому продукті міститься в кілька разів більше норми білків, жирів і мінералів, ніж необхідно маленькому зростаючому людині. Маленькому теляті така концентрація ідеально підходить для швидкого зростання, але для людського «дитинча» молоко корови – удар по нирках і всім органам. Адже за такої потужної перевантаження, нирки починають працювати нон-стоп, і наслідки можуть бути непередбачувані.

Коли можна давати молоко немовля?


Поки дитину можна назвати «немовля», коров'яче молоко йому краще не давати. Цей продукт потрібно віднести до категорії пізнього прикорму і вводити за всіма правилами (спочатку по чайній ложці, поступово збільшуючи дозу), спостерігаючи за реакцією малюка.

Як давати коров'яче молоко немовля?


Якщо ваш малюк не страждає харчовою алергією , то в 9 міс. немовляті коров'яче молоко можна починати давати пробувати. Лікарі рекомендують розбавляти молоко з водою 1:2 для перших проб, а через тиждень - 1:1 (це за умови хорошого самопочуття дитини).
Досить часто зустрічається непереносимість коров'ячого молока у немовляти. Вона може бути як природженою, так і придбаної алергічною реакцією. Можна немовляті коров'яче молоко, якщо він страждає якою-небудь алергією? Однозначно, ні! Молоко – сильний алерген. Дітям-алергікам не давайте коров'яче молоко аж до трьох років.
І ще! Якщо ви впевнені в користь і незамінність коров'ячого молока, а дитина вперто випльовує новий продукт, - не старайтеся! Користі від випитих ковтків буде набагато менше, ніж стресу від психологічного тиску. Поважайте смакові переваги вашої дитини!