Таблиця прикорму в 5 місяців при штучному вигодовуванні

Таблиця прикорму в 5 місяців при штучному вигодовуванні
Якщо дитину не годують грудним молоком, то прикорм йому починають вводити з 45 місяців, а до 5 місяців їм вже повністю замінюють одне годування.

Чим можна підгодовувати дитину в 5 місяців на штучному вигодовуванні?


Якщо перед матір'ю стоїть питання, з чого їй можна починати прикорм в 5 місяців при штучному вигодовуванні, то перевагу зазвичай віддають безмолочным або молочним (рідше) каш. Але в цьому віці можна замість каші-починати вводити овочеве пюре.

Як вводити прикорм з 5 місяців при штучному вигодовуванні?


Якщо прикормом в 5 місяців буде каша, то її готують на воді і не кладуть в неї цукру. Зазвичай застосовують розчинні безмолочні каші - близько чайної ложки в перший день. Кількість каші поступово збільшують, замінюючи при гарній переносимості прокормом одне годування.
Якщо мати готує кашу на молоці, то спочатку каша повинна бути 5% і тільки через 2 тижні 10% (5 або 10 г крупи на 100 мл молока). Для першого прикорму вибирають гречану, кукурудзяну або рисову кашу.
Якщо прикорм дитини до 5 місяців на штучному вигодовуванні – це овочеве пюре, то для цього нового страви вибирають тільки один овоч (зазвичай картоплю чи моркву). Його варять до готовності і розтирають з водою до однорідної кашкоподібної консистенції. У перший день пюре дають не більше чайної ложки, не додають сіль.
Коли дитина добре засвоює овочі, то поступово кількість пюре збільшують, можуть додавати до нього по одному і інші овочі. Насильно годувати дитину пюре не можна, але якщо дитина не хоче їсти, то для звичного смаку можна додати невелику кількість молочної суміші для годування.
У 5 місяців дитина зазвичай вже повинен отримувати фруктовий сік (до 50 мл) і фруктове пюре (до 50 мл), які при штучному вигодовуванні вводять вже з 3 місяців. Для правильного введення прикорму батьки можуть користуватися допомогою спеціальної таблиці прикормів, яку ми пропонуємо нижче.
Таблиця прикорму в 5 місяців при штучному вигодовуванні