Дитячі наручні годиники для дівчаток

Дитячі наручні годиники для дівчаток
Кожній дитині, починаючи з певного віку, необхідно навчитися визначати, цінувати і планувати свій час. Особливо це актуально для сучасних школярів, у яких в більшості випадків розписаний по хвилинах. Щоб ваше чадо в будь-який момент могло точно дізнатися, скільки часу, йому необхідні наручний годинник.
Сьогодні існує величезна кількість різних моделей цього корисного аксесуара, і багато батьки губляться серед широкого розмаїття дитячих наручних годинників для хлопчиків і дівчаток. У даній статті ми розповімо вам, який аксесуар підійде для вашої дочки, і на що варто звернути увагу при його виборі та купівлі.
Вибір циферблата
Найперше питання, яке виникає при виборі дитячих наручних годин для дівчаток, яким з них віддати перевагу, - електронним або аналоговим. Безумовно, визначати поточний момент часу набагато простіше за електронною циферблату, однак, маленького дитини необхідно, в першу чергу, навчити орієнтування в часі, виходячи з розташування стрілок.
Таким чином, якщо перед вами стоїть завдання вибору підходящого аксесуара для малятка не старше 8-9 років, краще придбати для неї навчальні дитячі наручні годинники зі стрілками. Для школярок середнього і старшого віку звичайно купують моделі з електронним циферблатом, але тут все залежить, в першу чергу від уподобань самої дівчинки.
Зручність і безпека
Хоча дитячі наручні годинники для малюків і підлітків і є аналогом дорослого техніки, все ж вони мають свої суттєві особливості. При виготовленні подібних аксесуарів більшість відомих виробників приділяють свою увагу не надійності виробу, а його зручності і безпеки.
Для того щоб наручний годинник міг носити навіть самий маленький дитина, всі його елементи повинні бути виконані з якісних та гіпоалергенних матеріалів. Зокрема, корпус може бути зроблений з нержавіючої сталі, безпечного алюмінієвого сплаву або високоякісного пластику.
Ремінці виготовляються з таких матеріалів, як нейлон, каучук, поліуретан або полівінілхлорид. Вони повинні бути дуже міцними, але, одночасно з цим, м'якими і еластичними. У всіх випадках звертайте увагу на те, що ні від одного з елементів виробу не повинно виходити стороннього специфічного запаху.
Скло дитячих годин н е має розколюватися при падінні, щоб не завдати шкоди дитині. Саме тому для виготовлення подібних аксесуарів для дітей застосовуються акрилові і мінеральні скла – вони досить міцні і безпечні.
Деякі батьки віддають перевагу водонепроникним дитячим наручним годинником для дівчаток, причому особливо актуально це стає напередодні літнього сезону або поїздки до моря. Найкращі аксесуари для дітей віком від 5 років з високим ступенем водозахисту випускають такі виробники, як Q&Q і LORUS.
Вибір моделі
Широкий асортимент вибору кварцових і механічних дитячих наручних годинників сьогодні просто вражає. Для самих маленьких краще придбати недорогі моделі з великим циферблатом, дизайн яких виконаний в казковому або «мультяшному» стилі. Маляткам неодмінно сподобаються моделі фірми-виробника TIMEX, на яких зображені діснеївські персонажі, ляльки Барбі, популярна сьогодні свинка Пеппа або просто казкові феї.
Дівчаток постарше, ймовірно, зацікавить одна з моделей фірми Casio. Вони виконані в більш строгому стилі і практично не відрізняються від дорослих наручних годин, проте, серед них є аксесуари, виготовлені в «жіночій» кольоровій гамі, прикрашені сердечками, квіточками і так далі.
Нарешті, при виборі моделі також варто звернути увагу на наявність додаткових функцій. Наприклад, деяким дівчаткам знадобляться дитячі наручний годинник з будильником, календарем або яскравим підсвічуванням.
Дитячі наручні годиники для дівчаток

Дитячі наручні годиники для дівчаток

Дитячі наручні годиники для дівчаток

Дитячі наручні годиники для дівчаток

Дитячі наручні годиники для дівчаток

Дитячі наручні годиники для дівчаток

Дитячі наручні годиники для дівчаток

Дитячі наручні годиники для дівчаток

Дитячі наручні годиники для дівчаток