Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Дитячі годинники для дівчинки

Дитячі годинники для дівчинки

31-01-2016, 17:18
2629
0
Дитячі годинники для дівчинки
Дуже важливо привчати дитину з раннього віку до розуміння часу. Сучасні діти часто абсолютно не орієнтуються в ньому, покладаючись на дорослих. Щоб наші діти були більш самостійними, подаруйте їм годинник і навчіть розбиратися в незрозумілих цифрах.
Як і дорослі аксесуари, дитячі годинники бувають настільними і служать в якості будильника, інші показують час, висячи на стіні, а найменші – наручні, завжди зі своїм володарем.
На прилавках магазинів просто величезний вибір дитячих годин, особливо для дівчаток, всілякі яскраві браслети – це відмінна прикраса і стильний аксесуар. Але не слід забувати в гонитві за красою, що головне призначення годин – показувати час.

Наручний годинник
Як тільки маля зрозуміє, що означають маленькі цифри на циферблаті, їй в подарунок можна піднести яскраві дитячі годинники. Для самих маленьких модниць вони виконані в стилі мультяшних героїв – Русалочки, Барбі, Принцес і Фей. Ніж старше стає дівчинка, тим більш стриманий зовнішній вигляд має наручний аксесуар.
Всі годинники для маленьких дітей відповідають вимогам безпеки, якщо куплені в спеціальних відділах, що мають відповідні сертифікати. За вироби китайської індустрії, на жаль, відповідальності ніхто не несе.
Щоб уникнути неприємностей, раніше трьох років одягати годинник дочки на ручку все ж не варто, адже при бажанні від них можна відкрутити дрібні деталі, які можуть потрапити в дихальні шляхи або травний тракт.
Дитячі електронні наручні годинники для дівчаток не змогли витіснити класику – стрілочний годинник і їх завжди можна купити для малятка. Рекомендується спочатку познайомити дитину зі стрілками, а вже коли він зрозуміє суть визначення часу, можна переходити на електронні. Таким чином, часовий механізм теж є пристосуванням для загального розвитку дітей.
Дитячі годинники для дівчинки

Дитячі годинники для дівчинки

Дитячі годинники для дівчинки

Електронні годинники можуть, як і стрілочні, бути прикрашені зображеннями казкових персонажів, намистинками і стразами. Яскравий колір такого аксесуара без сумніву вказує на підлогу його володаря.
Дівчата постарше, віддають перевагу стильні та елегантні годинники, що імітують браслет. Вони зручні в носінні, не чіпляються за одяг, що дуже актуально для тих, хто займається спортом або танцями.
А ось яскраві електронні годинник, повністю виконані з силікону, підійдуть не тільки для спорту, але і стануть прекрасним доповненням до спортивного стилю одягу. Вони не мають традиційного циферблату, і електронна підсвічування цифр йде з-під шару силікону. Завдяки своїй невисокій ціні такі годинники можна придбати різних кольорів і змінювати їх залежно від настрою або кольору гардеробу.
Дитячі годинники для дівчинки

Дитячі годинники для дівчинки

Дитячі годинники для дівчинки

Годинник в дитячу кімнату для дівчинки


Крім наручних аксесуарів, як і для дорослих, для дітей теж є кімнатні прилади. Дитячі настінні годинники для дівчаток, так само, як і наручні, часто декоровані зображенням казкових героїв. Крім них активно використовуються квіткові орнаменти і зображення милих пухнастих улюбленців – цуценят і кошенят.
Краще всього вибирати годинник з арабськими, а не з римськими цифрами – останні плутають дитини, яка тільки починає вивчати науку про час.
Крім перерахованих вище дитячих годин для дівчаток є ще й настільні, які не тільки прикрашають робоче місце школярки, а й навчають її укладатися в тимчасові рамки і планувати свій час.
Настільні годинники, як правило, володіють функцією будильника, а це дуже важливо для навчання дитини правильного розпорядку дня з самого раннього віку. Звук, від якого буде прокидатися дівчинка, повинен бути не різким, а мелодійним, щоб сон не переривався раптово і для нервової системи стрес був мінімальним.
Дитячі годинники для дівчинки

Дитячі годинники для дівчинки

Дитячі годинники для дівчинки
Читайте також
Дочка Джонні Деппа
Дочка Джонні Деппа
Дочка Джонні Деппа Лілі-Роуз, незважаючи на свій ще зовсім юний вік, вирішила наслідувати приклад батьків і присвятити себе акторській кар'єрі та
Дитячі годинники для хлопчика
Дитячі годинники для хлопчика
Сьогодні в супермаркетах дитячих товарів можна зустріти прекрасний асортимент дитячих годинок, від наручних до настінних. Хлопчики різного віку
Дитячі наручні годиники для дівчаток
Дитячі наручні годиники для дівчаток
Красивий, яскравий і стильний аксесуар в руках умілих батьків може стати справжнім інструментом і підмогою у вихованні пунктуальності у малят, адже
Дитячі наручні годиники для хлопчиків
Дитячі наручні годиники для хлопчиків
Модні і стильні, справжні копії дорослих годин, майже як у тата, не залишать байдужим жодну дитину. Скориставшись цим, батьки зможуть легко навчити
Дитячі годинник-телефон
Дитячі годинник-телефон
Сучасні технології часто полегшують життя людини і, в першу чергу, мамам і татам. Новомодним і вкрай корисним гаджетом в нашій небезпечною життя, є
Як зробити годинник з картону?
Як зробити годинник з картону?
Навчання дитини поняття часу і тому, як розуміти годинник, непростий процес, адже час - матерія, яку можна побачити і помацати. Для того, щоб процес