Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Дитячі годинники для хлопчика

Дитячі годинники для хлопчика

31-01-2016, 17:24
3243
0
Дитячі годинники для хлопчика
Аксесуари – це важлива частина гардеробу не тільки дорослого, але й дитини. Одним із перших і, мабуть, основних елементів стилю юних модників є дитячі годинники з кварцовим механізмом. Вони бувають різних форм, типів і конструкцій, тому підібрати саме ті, які потрібні вашій дитині, у вас не складе великої праці. Дитячі годинники для хлопчика вибираються, як правило, з розрахунку того, скільки років малюку і якого типу (стрілочним або електронним) віддається перевага.
Аналогові (стрілочні) наручні годинники
Це аксесуар буває різних кольорів, але, у основному, хлопці воліють чорні, сині, блакитні, оранжеві та червоні кольори. Цікавим елементом дизайну годин є різні малюнки і гравюри, причому не тільки на циферблаті, але і на ремінці. Для малюків дошкільнят виробниками придумані аксесуари з улюбленими мульт-героями: Миньонами, Тачками, Машею і Ведмедем, Людиною-Павуком і т. д., а для дітей молодшого шкільного віку пропонуються моделі з футбольними м'ячами, автомобілями, літаками, динозаврами і т. д. Учні середньої та старшої школи воліють суворі години без будь-яких малюнків, але містять у собі елементи, пофарбовані в кілька різних кольорів. Для тривалого користування, як правило, у цих моделей існує водовідштовхувальна функція, а в деяких випадках серйозна водонепроникна захист.
При виборі цього аксесуара варто звернути увагу на ряд параметрів:

 • циферблат не повинен зливатися зі стрілкою та цифрами;

 • краще, щоб хвилинна стрілка відрізнялася від тієї, яка показує годинник;

 • дизайн повинен подобатися дитині, а цифри на циферблаті бути йому зрозумілі.


 • Дитячі електронні наручні годинники для хлопчиків


  Цей аксесуар зараз користується неймовірною популярністю. Він буває не тільки різних кольорів, але і форм, а також, на відміну від стрілочних, містять масу додаткових функцій. Дитячі наручні електронні годинники для хлопчиків, як правило, показують час у двох форматах: цифровому і аналоговому, оснащені підсвіткою різних кольорів, секундоміром, будильником, календарем, компасом і т. д. Це відмінний варіант для хлопчиків середнього і старшого шкільного віку, адже за нею можна не тільки визначати час, але і самостійно прокидатися в школу, а також планувати свій розпорядок на кілька днів вперед.
  Зараз на ринку можна зустріти дитячі спортивні годинник для хлопчиків різного віку. Серед підлітків це дуже популярна електронна модель, яка не тільки зовні відрізняється від своїх «побратимів», але і має ряд переваг. Ці дитячі годинники для хлопчика мають водонепроникну і, як правило, протиударну захист. Батькам, які зробили такий подарунок своєму чаду, тепер не потрібно буде турбуватися про те, що годинник перестануть працювати після того, як, наприклад, дитина забула зняти перед купанням в басейні чи займався в них активними видами спорту.
  Годинник для дому
  Бажання із задоволенням вставати вранці, навіть в саму похмуру погоду, можуть подарувати вашому малюку дитячі настільні годинники для хлопчиків з функцією будильника. Вони виробляються різного дизайну: від різнокольорових класичних варіантів, до кумедних іграшок з вбудованим циферблатом. При покупці таких годин обов'язково прослухайте в магазині мелодію, а також розгляньте циферблат, якщо вони аналогові, на наявність зрозумілих, великих цифр і стрілок різної довжини.
  Крім цього, в дитячу кімнату для хлопчика обов'язково знадобляться настінні годинники, які не тільки ідеально відповідають дизайну приміщення, але і добре видно здалеку. Тут, знову ж таки, може бути два варіанти цього атрибута інтер'єру: аналогові і електронні. Як вже говорилося вище дитячі годинники настінні для хлопчика зі стрілками, повинні бути зрозумілі вашому малюку, а електронні не повинні сильно привертати увагу. Їх, наприклад, не варто розміщувати навпроти дитячого ліжка, т. к. горить табло може погано відбитися на сні дитини і т. д.
  Підводячи підсумок, хочеться відзначити, що вибираючи такий важливий аксесуар, як годинник, обов'язково порадьтеся з дитиною. Можливо, що йому сподобається зовсім інша модель, ніж та, яку ви йому пригледіли заздалегідь. Крім цього варто пам'ятати, що для маленьких модників, якщо є завдання навчити їх розуміти час, потрібно придбай аналогову модель. Саме такі годинники допоможуть розібратися хлопчикові в тому, як орієнтуватися по циферблату.
  Дитячі годинники для хлопчика

  Дитячі годинники для хлопчика

  Дитячі годинники для хлопчика

  Дитячі годинники для хлопчика

  Дитячі годинники для хлопчика

  Дитячі годинники для хлопчика

  Дитячі годинники для хлопчика

  Дитячі годинники для хлопчика

  Дитячі годинники для хлопчика
  Читайте також
  Дитячі куртки для хлопчиків - весна
  Дитячі куртки для хлопчиків - весна
  Ось і настала весна - теплі, сонячні дні все частіше приходять на зміну сірим холодним зимовим днях, а значить - пора змінити гардероб собі і діткам.
  Дочка Джонні Деппа
  Дочка Джонні Деппа
  Дочка Джонні Деппа Лілі-Роуз, незважаючи на свій ще зовсім юний вік, вирішила наслідувати приклад батьків і присвятити себе акторській кар'єрі та
  Дитячі годинники для дівчинки
  Дитячі годинники для дівчинки
  Годинники стають неодмінним атрибутом в житті дитини з ранніх років, адже у дітей, а тим більше школярок, існує розпорядок дня, заняття, на які
  Дитячі наручні годиники для дівчаток
  Дитячі наручні годиники для дівчаток
  Красивий, яскравий і стильний аксесуар в руках умілих батьків може стати справжнім інструментом і підмогою у вихованні пунктуальності у малят, адже
  Дитячі наручні годиники для хлопчиків
  Дитячі наручні годиники для хлопчиків
  Модні і стильні, справжні копії дорослих годин, майже як у тата, не залишать байдужим жодну дитину. Скориставшись цим, батьки зможуть легко навчити
  Як зробити годинник з картону?
  Як зробити годинник з картону?
  Навчання дитини поняття часу і тому, як розуміти годинник, непростий процес, адже час - матерія, яку можна побачити і помацати. Для того, щоб процес