Діти Адріано Челентано

Діти Адріано Челентано

Відомо, що світ шоу-бізнесу сповнений пліток і чвар. Чутки часто впливають на особисте життя зірок, що народжує нову поживу для журналістів і папараці. Однак є й такі знаменитості, до яких буквально не причепитися. І одним з таких є Адріано Челентано. Самий популярний актор Італії відомий у реальному житті як домосід і зразковий сім'янин. У насиченій кар'єрою біографії Адріано Челентано відвів виділене суворими рамками місце для дружини і дітей. Його шлюб не раз піддавався скандальним провокацій ЗМІ, але норовливий красень залишався непохитний. За словами самого Челентано, він завжди був щасливий зі своєю сім'єю і йому все життя потрібна лише одна жінка – Клаудія Морі.

Скільки дітей у Адріано Челентано?


У розквіті своєї кар'єри Адріано Челентано завжди в інтерв'ю на запитання, чи є у нього діти, відповідав, що дружина подарувала йому не тільки саму велику любов, але і трьох нащадків. Нещодавно італійські актори відзначили свою 50-ту річницю весілля. За словами зірок, їх відносини анітрохи не змінилися за півстоліття спільного життя. У своїй біографії Адріано Челентано ніколи не приховував особисте життя і завжди з гордістю говорив про улюблених дітей. У актора з Клаудією Морі дві чудові дівчинки – Розіта і Розалінда, а також син – Джакомо Челентано. Всі діти, так чи інакше, пішли по стопах свого батька. Старша Розіта стала співачкою. Середня Розалінда також побудувала вокальну кар'єру і одночасно знімається в кіно. Джакомо ж основний час приділяє роботі дизайнером. Музика є його хобі. У 2006 році Адріано Челентано набув статус дідуся. Син подарував акторові онука Самуеля.
Читайте також
 • Чим зараз займається Адріано Челентано?
 • Особисте життя Орнелли Муті
 • Діти Орнелли Муті

 • Всі діти Адріано Челентано завжди розповідали, як люблять свого зоряного батька, що кар'єра папи ніколи не заважала їх особистого життя і, незважаючи на постійну зайнятість, нащадки актора ніколи не були обділені його увагою.
  Діти Адріано Челентано

  Діти Адріано Челентано

  Діти Адріано Челентано

  Зірки: Клаудія Морі , Адріано Челентано .