Світяться дитячі кросівки

Світяться дитячі кросівки
Дитячі кросівки, світяться при ходьбі, з'явилися на прилавках магазинів порівняно недавно, близько 13-15 років тому. Тоді вони були в деякому роді межею мрій для дітей і підлітків, і кожна дитина просив своїх батьків неодмінно придбати подібну пару взуття і для нього.
Сьогодні дитячі кросівки зі світною підошвою випускаються і продаються повсюдно. Існують моделі, які призначені тільки для хлопчиків або для дівчаток, для підлітків та самих маленьких карапузів. Крім того, таке взуття просто вражає величезною різноманітністю стилів і забарвлень, тому кожна дитина зможе підібрати пару на свій смак.
У даній статті ми розповімо вам, як правильно вибирати світяться дитячі кросівки для хлопчиків і дівчаток, і на що звернути увагу, щоб покупкою залишився задоволений не тільки сама дитина, але і його батьки.

Як вибрати дитячі світяться кросівки?


При виборі будь-спортивного взуття і, в тому числі, світяться кросівок необхідно враховувати наступні особливості:

 • Взуття для самих маленьких діток обов'язково повинна мати ортопедичну устілку. Світяться кросівки не володіють достатньою жорсткістю і супінатором через перебування в підошві всіляких звучать і світяться елементів. Саме тому лікарі не рекомендують носити цю веселу взуття під час тривалого ходіння. Краще всього надіти світяться кросівки під час транспортування на машині, так вони не зможуть стати причиною ортопедичних проблем в подальшому і, одночасно, розважать малюка в дорозі.

 • Купувати будь-які кросівки слід тільки в великих спортивних магазинах, а не на ринках. Так ви не зможете придбати модель, яка завдасть шкоди здоров'ю вашого сина або дочки.

 • Якщо малюк ще не вміє зав'язувати шнурки, краще віддати перевагу варіантам на липучках. Для дітей постарше ця взуття може стати відмінним тренажером – розглядаючи яскраві і гарні кросівки, дитина зможе навчитися самостійно працювати шнурки в отвори і зав'язувати їх .

 • Також необхідно звернути увагу на підошву – вона не повинна прогинатися в районі носка.

 • Нарешті, в усіх випадках слід віддавати перевагу моделям з шкіряними устілками.


 • Світяться дитячі кросівки

  Світяться дитячі кросівки

  Світяться дитячі кросівки

  Світяться дитячі кросівки

  Світяться дитячі кросівки

  Світяться дитячі кросівки