Син Сінді Кроуфорд

Син Сінді Кроуфорд

Багато глянцеві журнали і дизайнери Модних Будинків не залишали без уваги зоряну модель 90-х Сінді Кроуфорд навіть після того, як вона покинула подіум. А все тому що діти супермоделі Преслі і Кайя були визнані дуже красивими, вони явно успадкували гени матері. Зіркові батьки вправі пишатися своїми дітьми, 16-річний син Преслі Уолкер і його 13-річна сестра Кайя Гербер – діти знаменитої супермоделі Сінді Кроуфорд і манекенника в минулому, а тепер успішного власника ресторанів і нічних клубів Нью-Йорка і Лос-Анжелеса Ренді Гербера. Судячи з усього в цьому випадку можна сказати що правило: «Природа на дітях відпочиває» зовсім не працює. Дочка Кайю навіть назвали точною копією її мами, так і Кроуфорд каже, що багато її риси передалися дочки. Кайя отримала свій перший контракт на 10 років від італійського Модного Будинку Versace, потім була рекламна компанія JC Penney і глянсова фотосесія для Teen Vogue. Задоволена і горда Сінді поділилася зі своїми шанувальниками зробленими знімками фотографом Стівеном Мейзелом для Vogue Italia.
Преслі Уолкер, син Кроуфорд, теж підключився до модельного бізнесу і знявся разом з сестрою і моделлю Гарретом Тейбером для журналу CR Fashion Book, засновницею якого є Карін Ройтфельд. В інтерв'ю журналу ELLE Сінді розповіла про дітей: «Преслі зростає звичайним хлопчиком, дуже не любить, коли на нього звертають увагу сторонні. Його улюблене заняття серфінг, там він може пропадати цілими днями. Кайя, навпаки, любить бути в центрі уваги, займається танцями, співом, бере участь у театральній студії – загалом веде себе як звичайна дівчинка її віку».
Читайте також
 • Син Сінді Кроуфорд продовжує сімейні традиції в модельному бізнесі
 • Супермоделей 90-х блищать в рекламі для Balmain
 • Особисте життя Річарда Гіра

 • Заглянемо в історію
  Синтія «Сінді» Енн Crawford — американська супермодель, актриса, ведуча MTV. Народилася 20 лютого 1966 року Де-Калб, Іллінойс, США. Успішно закінчила школу і вступила в університет Нортуэстерн, де почала вивчати хімічну технологію, але в наслідок припинила навчання і зайнялася модельним бізнесом.
  Заснувала благодійний фонд Little Star Foundation, за роки зоряної кар'єри прикрасила обкладинки понад 600 журналів.
  Син Сінді Кроуфорд

  Син Сінді Кроуфорд

  Син Сінді Кроуфорд

  Син Сінді Кроуфорд

  Син Сінді Кроуфорд

  Син Сінді Кроуфорд

  Син Сінді Кроуфорд

  Син Сінді Кроуфорд

  Син Сінді Кроуфорд

  Зірки: Сінді Кроуфорд .