Діти Сінді Кроуфорд

Діти Сінді Кроуфорд

Багато зіркові діти бувають кинуті батьками, але тільки не діти Сінді Кроуфорд. Її 16-річний син і 14-річна дочка обожнюють свою чарівну маму, сім'я багато часу проводить разом і, судячи з фотографій, дуже щаслива.

Сінді Кроуфорд — біографія і особисте життя


Сінді Кроуфорд росла у звичайній родині — його мама працювала медсестрою, а тато електриком. Дівчинка була старанною ученицею в школі, а після її закінчення вступила в найкращий університет в Іллінойсі. Їй легко давалися знання, Сінді, будучи студенткою, одна з небагатьох отримувала державну стипендію. Вона повинна була отримати диплом інженера-хіміка. Можливо, Кроуфорд не стала популярною, якби не поїхала на заробітки — захворів батько дівчини, і їй довелося підробляти, збираючи кукурудзу. Знімок Сінді з сільгоспугідь потрапив в місцеву газету, після чого її запросили працювати моделлю.
Неповторну красу зауважив фотограф Віктор Скребенесски, він же добудував майбутню модель в агентство. У 16 років Сінді Кроуфорд вже уклала свій перший контракт з модельним агентством «Elite» і швидко стала однією з найбільш затребуваних моделей.
На початку 90-х років зірка вийшла заміж за Річарда Гіра, але шлюб тривав лише 4 роки. Майже відразу ж після розставання з кіноактором Сінді прийняла пропозицію руки і серця від Ренді Герберга — колишнього манекенника, а в сьогоденні — власника мережі ресторанів у Нью-Йорку та Лос-Анжелесі. Донині подружжя разом.

Сім'я Сінді Кроуфорд


Особисте життя у Сінді Кроуфорд склалася досить вдало. Сьогодні вона виховує двох дітей:

 • первісток Преслі Уолкер народився в 1999 році;

 • донька Сінді і Ренді Кайа побачила світ у 2001 році.


 • Скільки дітей у Сінді Кроуфорд — ні для кого не секрет, красуня-мама обожнює своїх чад, часто з'являється з ними в громадських місцях і стає центром уваги журналістів.
  Обидві дитини успадкували відмінний генофонд від батьків — і донька і син зірки — дуже гарні діти. Преслі навіть дісталася знаменита мамина родимка.
  Преслі і Кайа схожі на маму і тата не тільки зовнішністю, але і манерами поведінки, виразом обличчя, ходою. До речі, дочка Сінді Кроуфорд вже зараз пророкують зіркове майбутнє, якщо вона вирішить піти по стопах матері. Можливо, так і станеться – свій перший модельний контракт Кайа підписала, коли їй не було ще й 10 років.
  Читайте також
 • Син Сінді Кроуфорд продовжує сімейні традиції в модельному бізнесі
 • Супермоделей 90-х блищать в рекламі для Balmain
 • Особисте життя Річарда Гіра

 • Преслі поки більш скромний у своїх досягненнях — про його модельній кар'єрі нічого не відомо, юнак захоплюється спортом займається серфінгом і скейтингом, відмінно грає у водне поло.
  Діти Сінді Кроуфорд

  Діти Сінді Кроуфорд

  Діти Сінді Кроуфорд

  Діти Сінді Кроуфорд

  Діти Сінді Кроуфорд

  Діти Сінді Кроуфорд

  Діти Сінді Кроуфорд

  Діти Сінді Кроуфорд

  Діти Сінді Кроуфорд

  Зірки: Сінді Кроуфорд .