Діти Моніки Белуччі

Діти Моніки Белуччі

50-річна актриса, одна з найсексуальніших жінок в світі , Моніка Белуччі, лише до 40 років вирішила відчути радість материнства і обзавестися дітьми. Вони для неї, як зазначає зірка, стали найкращими антидепресантами. Найцікавіше, що італійка філософськи ставиться до виховання: « Важливо усвідомити, що нам, жінкам, ніхто не належить: ні чоловіка, ні діти ».

Скільки дітей у Моніки Белуччі та Венсана Касселя?


Майже 18 років тривала спільна життя найкрасивішої пари європейського кіно. Незважаючи на те, що подружжя рідко можна було побачити в компанії один одного, вони прагнули весь свій вільний час проводити вчотирьох: Моніка, Венсан і дві чарівні доньки.
Як стверджує актриса, до 40 років вона просто не була готова обзавестися потомством. Це при тому, що в 90-х роках Беллуччі вже перебувала у шлюбі з фотографом Клаудіо Карлосом Бассо. Крім того, вона зізналася, що до народження свого первістка сама була ще дитиною, таким егоїстом. Не буде зайвим відзначити, що Моніка єдина дочка своїх батьків. Цей факт вона не раз згадує, зачіпаючи тему власної егоїстичності.
У 2004 році, 12 вересня, сімейство Белуччі-Кассель поповнилося милою створенням, дочкою Дівою. До речі, це індійське ім'я, дослівний переклад якого означає «та, що прийшла з небес». Через 6 років, 20 травня 2010 року, 45-річна красуня народила Леоні, чарівну дівчинку, поява якої для пари було благословенням небес. Моніка не раз заявляла: « Мені не віриться, що, будучи в такому віці, вдалося народити малюка природним шляхом ».

Діти і сім'я Моніки Белуччі


« Вища мистецтво для мене – це бути мамою » секс – символ, італійська актриса якось зазначила, що материнство повністю змінило її світосприйняття. Воно немов перевернуло життя з голови на ноги.
Читайте також
 • Моніка Белуччі вийшла в світ без нижньої білизни
 • Моніка Белуччі і Тельман Ісмаїлов
 • Софі Марсо і Моніка Белуччі

 • Коли мова йде про характери її дочок, Моніка з радістю ділиться: « Діва неймовірно цікава. Вона обожнює вивчати мови. Зараз говорить італійською, французькою і англійською. А Леоні дуже слухняна. Більше любить проводити час зі мною, ніж з Венсаном ».
  Діти Моніки Белуччі

  Діти Моніки Белуччі

  Діти Моніки Белуччі

  Діти Моніки Белуччі

  Діти Моніки Белуччі

  Діти Моніки Белуччі

  Діти Моніки Белуччі

  Діти Моніки Белуччі

  Діти Моніки Белуччі

  Зірки: Моніка Белуччі , Венсан Кассель .